Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Restorano vadovas (-ė)

Darbo pobūdis

  • Vadovavimas aptarnaujančiam ir virtuvės personalui, jų darbo organizavimas ir kontrolė;
  • Personalo darbo kokybės užtikrinimas;
  • Personalo darbo grafikų sudarymas;
  • Sklandaus ir kokybiško svečių aptarnavimo užtikrinimas;
  • Vykdyti finansinę- ūkinę veiklą, rengti ataskaitas .

Reikalavimai

  • Vadovaujamojo darbo patirtis viešojo maitinimo srityje;
  • Gamybos procesų išmanymas bei (esant poreikiui) galėjimas asmeniškai atlikti šį darbą;
  • Puikūs bendravimo su svečiais įgūdžiai;
  • Personalo darbo organizavimo sugebėjimai;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Sąžiningumas, atsakingumas ir iniciatyvumas.

Mes jums siūlome

  • Darbą sėkmingai veikiančioje įmonėje;
  • Nuolatinius mokymus ir tobulėjimo bei karjeros galimybes;
  • Lankstų darbo grafiką;
  • Jaunatvišką kolektyvą.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti
CVB client

Restoranų tinklas