Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Restorano vadovas (-ė)

Darbo pobūdis

  • Iškeltų tikslų įgyvendinimas;
  • Kasdienės restorano veiklos priežiūrą;
  • Personalo atranka, mokymas, darbo grafikų sudarymas;
  • Prekių užsakymai, priėmimas, sandėlio kontrolė, kainų kontrolė;
  • Rezultatų monitoringas;
  • Atstovavimas viešojo maitinimo veiklą reguliuojančiose institucijose.

Reikalavimai

  • Viešojo maitinimo organizavimo patirtis;
  • Vadovo darbo patirtis;

Mes jums siūlome

  • Vadovo darbą viename iš populiariausių barų-restoranų Vilniuje
  • Puikią darbo atmosferą
  • Lankstų darbo grafiką
  • Atsakingą, įdomų darbą
  • Daug erdvės saviraiškai

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
CVB client

Tinklui nepriklausantis populiarus baras-restoranas Vilniaus Senamiestyje.