Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
K. Geco prekybos įmonė
More about company »

RESTORANO VADOVAS

Nuo 1500 €/mėn. Į rankas
Palanga - K. Geco prekybos įmonė

Darbo pobūdis

  • Užtikrinti sklandų ir efektyvų kasdienį restorano darbą;
  • Sudaryti padalinio biudžetą planuojant pajamas bei numatant reikalingas investicijas ir sąnaudas;
  • Kontroliuoti restorano kaštų valdymą bei užtikrinti pelningą restorano funkcionavimą pagal patvirtintą metinį biudžetą;
  • Užtikrinti profesionalų svečių aptarnavimą bei komandos kokybinių tikslų/rodiklių vykdymą;
  • Sekti ir analizuoti svečių atsiliepimus, aiškintis kritinių kokybinių rodiklių neatitikimo priežastis bei jas šalinti;
  • Koordinuoti, ugdyti bei motyvuoti darbuotojų komandą;
  • Inicijuoti ir kurti restorano veiklos, svečių aptarnavimo standartus bei užtikrinti jų diegimą ir įgyvendinimą.

Reikalavimai

  • Sėkminga vadovaujamo darbo patirtis restoranų versle;
  • Restorano apskaitos ir valdymo sistemos bei gamybos procesų išmanymas;
  • Su restoranų veikla susijusių įstatymų ir higienos normų išmanymas;
  • Gebėjimas organizuoti efektyvų komandos darbą, formuoti ir motyvuoti komandą;
  • Geros anglų, rusų kalbos žinios;

Mes jums siūlome

  • Įdomų, perspektyvų ir atsakingą darbą lyderiaujančiame viešbutyje;
  • Draugišką kolektyvą ir puikią darbo aplinką;
  • Konkurencingą atlygį bei papildomų naudų paketą;
  • Karjeros ir tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

Nuo 1500 €/mėn. į rankas

Palanga SPA Life Balance Hotel*****
5* viešbutis Palanga SPA life balance įsikūręs Palangoje itin patogioje vietoje. Tai išskirtinis viešbutis, teikiantis aukščiausios klasės apgyvendinimo, SPA ir maitinimo paslaugas, šiemet pripažintas ir tarptautinių lygmeniu. Olandijoje vykusiuose prestižiniuose Europos SPA asociacijos (ESPA) apdovanojimuose viešbutis buvo išrinktas inovatyviausiu Europos SPA viešbučiu ir tapo pirmuoju Lietuvos viešbučiu, pelniusiu tokį apdovanojimą. Viešbučio teikiamos sveikatinimo paslaugos pripažintos geriausiomis Rytų Europoje, o viešbučio restoranas jau kelis metus iš eilės didžiuojasi būdamas tarp 30 geriausių restoranų Lietuvoje. Šiuo metu viešbutis plečia savo veiklą ir ieško naujo komandos nario.
Informacija apie K. Geco prekybos įmonė
846 €
Vid. atlyginimas bruto
202
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 540 €
25% uždirba 540-814 €
25% uždirba 814-1086 €
25% uždirba nuo 1086 €
Vadovas: Loreta Gecienė