Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Miesto puota LT“
More about company »

Restorano vadybininkė (-as)

600-900 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Miesto puota LT“

Darbo pobūdis

Užtikrinti sklandų restorano salės darbą;
Darbuotojų motyvavimas, mokymas;
Darbo grafikų sudarymas, kitos smulkios dokumentacijos vedimas;
Baro likučių sekimas ir kt.

Reikalavimai

1. Patirtis restoranų srityje.
2. Darbas su Presta programa.
3. Vadovavimas salės ir baro kolektyvui.
4. Nusimanymas gėrimuose, jų pateikime, suvokimas maisto pateikime, banketų sudaryme, bendravimas su restorano svečiais .
Restorano valdymas, personalo kontrolė, apmokymai, rezultatų apskaita, skiriamų biudžetų valdymas
Kompiuterinis raštingumas;
Bent vienos užsienio kalbos mokėjimas;
Iniciatyvumas, kūrybiškumas;
Noras dirbti ir tobulėti.

Mes jums siūlome

Patrauklų, nuo darbo rezultatų priklausantį atlyginimą;
Tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

600-900 €/mėn. į rankas

Restoranų grupė Kaune ieško restorano vadybininkės/o

Po mūsų restorano vadybininkės/o pareigų slepiasi žmogus kuris:
  • Myli savo darbą, mėgsta žmones, save, estetiką aplinkoje ir nuoširdumą viduje
  • Turi ne maženę nėi 1m. darbo patirtį restorano vadybininkės/o pozicijoje
  • Žino kur yra kiekvieno daikto restorane vieta
  • Puikiai išmano aptarnavimo standartus
  • Moka dirbti su programa, pildyti kasos knygą bei visus kitus restorane privalomus žurnalus
  • Žino kur skambinti sugedus įrangai ar iškilus problemai
  • Frazę " Per švariai nebūna" naudoja garsiai diplomatiškai ir dažnai
  • Nusimano gėrimuose bei jų pateikime
  • Veda apmokymus bei kontroliuoja personalą
  • Geba valdyti skiriamus biudžetus

Labai prašome taupyt Jūsų bei mūsų laiką, kandidatai neturintys mažiausiai 1 m. patirties restoranų valdyme savo kandidatūros nesiulykite.
Dėl darbo skambinti tel.
Informacija apie UAB „Miesto puota LT“
39
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Vidmantas Šukys