Svetainė-baras „Veranda“

Restorano virėjas (-a)

Nuo 900 €/mėn. Į rankas
Vilnius - Svetainė-baras „Veranda“

Darbo pobūdis

🌶Maisto gaminimas pagal patvirtintus technologinius procesus;
🌶Maisto produktų ir patiekalų kokybės kontrolė ir užtikrinimas;
🌶Higienos ir saugos reikalavimų laikymasis;

Reikalavimai

✔Darbo patirtis (mažiausiai 1 metai);
✔Maitinimo įstaigoms privalomų higienos ir saugos reikalavimų išmanymas;
✔Noras tobulėti, domėjimasis maisto gamybos naujovėmis;
✔Sugebėjimas dirbti komandoje ir individualiai;
✔Atsakomybės jausmas, sąžiningumas, kruopštumas.
✔Orientacija į kokybišką rezultatą.

Mes jums siūlome

✔Konkurencingą atlyginimą;
✔Darbą profesionalioj aplinkoj;
✔Profesinį tobulėjimą, mokymus;
✔Lankstus darbo grafikas (slenkantis);
✔Darbas pilnu etatu.

Atlyginimas

Nuo 900 €/mėn. į rankas
Galimi motyvaciniai priedai prie atlyginimo už puikiai atliekamas nustatytas arba papildomas darbo funkcijas.

VERANDA anno 2005
Restoranas Žvėryne su erdvia žaliuojančia vasaros terasa.

Mediniame Žvėryno name įsikūręs restoranas tarsi namų svetainė, kurioje verda gyvenimas - autentiški receptai, jaukus kiemelis, atskira erdvė vaikams, gyva džiazo muzika.

Džiazuojama ir virtuvėje - sezoniniai Lietuvos ūkininkų produktai virsta elegantiškais europietiškos virtuvės patiekalais.

„Verandoje“ gyvai džiazuojame kiekvieną penktadienį ir šeštadienį. Čia laukiame visų, gyvenime pasiilgusių džiazo, arba gyvenančių džiazo ritmu.

Svetainė-baras "Veranda"
Kęstučio g. 39, Žvėrynas, Vilnius
www.veranda.lt
facebook.com/svetaineveranda
informacija apie Svetainė-baras „Veranda“
1116 €
Vid. atlyginimas bruto
39
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 676 €
25% uždirba 676-962 €
25% uždirba 962-1277 €
25% uždirba nuo 1277 €