Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Inovatyvūs restoranai“

Restoranų tinklo projektų vadovė (-as)

800-1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Inovatyvūs restoranai“

Darbo pobūdis

  • Sėkmingas įvairių pavestų projektų planavimas, užduočių delegavimas bei jų įgyvendinimo užtikrinimas;
  • Darbas su dokumentais bei jų valdymas;
  • Šiltų ir profesionalių santykių palaikymas su įmonės klientais, partneriais bei kitomis trečiosiomis šalimis;
  • Teigiamas įmonės įvaizdžio formavimas bei palaikymas;
  • Marketingo veiksmų iniciavimas, planavimas bei įgyvendinimas;
  • Sklandi biuro veiklos priežiūra ir užtikrinimas;
  • Telefoninių skambučių, el. laiškų ir kitų informacijos srautų valdymas bei paskirstymas;
  • Paslaugų ir prekių užsakymas bei vykdymo kontrolė;

Reikalavimai

  • Sėkminga 2 ir daugiau metų patirtis restoranų tinklo projektų vadovės srityje (būtų privalumas);
  • Savarankiškumas, strateginis mąstymas, kūrybingumas, iniciatyvumas. Gebėjimas planuoti ir koordinuoti darbus;
  • Planavimo, organizaciniai, komunikaciniai įgūdžiai;
  • Labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (Microsoft Word, Excel, PowerPoint);
  • Aukštasis išsilavinimas;

Mes jums siūlome

  • Kūrybišką ir dinamišką darbą stabilioje įmonėje;
  • Profesinio tobulėjimo, laisvės, savirealizacijos galimybes ir draugišką kolektyvą;
  • Nemokamą parkingą, jaukią darbo vietą centriniame Vilniuje bei dosnią nuolaidą dienos pietums;

Atlyginimas

800-1000 €/mėn. į rankas

Ilunch naujos ir šiuolaikiškos koncepcijos dienos pietų restoranų tinklas. 2016 m. atidarytas pirmasis Lietuvoje išmanusis dienos pietų restoranas tapo tikras išsigelbėjimas nuolat skubančiam miestiečiui. Šiuo metu Vilniuje veikia net 10 iLunch restoranai ir tai nepabaiga, mes intensyviai plečiames ir į savo komandą kviečiame prisijungti darbščius bei atsakingus darbuotojus.
informacija apie UAB „Inovatyvūs restoranai“
1274 €
Vid. atlyginimas bruto
116
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1001 €
25% uždirba 1001-1169 €
25% uždirba 1169-1315 €
25% uždirba nuo 1315 €