Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „TEZ TOUR“

Rezervacijų skyriaus vadybininkė (-as)

Vilnius - UAB „TEZ TOUR“

Darbo pobūdis

  • Konsultacijos telefonu, el.paštu ir kitomis IT priemonėmis;
  • komunikavimas su užsienio partneriais;
  • darbas su rezervacinėmis sistemomis.

Reikalavimai

  • Darbo patirtis išvykstamojo turizmo srityje ne mažiau kaip 1 metai;
  • puikūs bendravimo įgūdžiai;
  • iniciatyvumas, orientacija į rezultatą;
  • gebėjimas operatyviai reaguoti į suformuotas užduotis bei efektyviai jas įgyvendinti;
  • puiki lietuvių kalba;
  • geras anglų ir rusų kalbų žinojimas;
  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Mes Jums siūlome

  • Įdomų, atsakingą darbą tarptautinėje kompanijoje (Vilniaus mieste);
  • lengvatas asmeninėms kelionėms ir kt. naudas;
  • draugišką kolektyvą;
  • galimybę tobulėti.

TEZ TOUR LIETUVA priklauso tarptautinei TEZ TOUR kompanijai, kuri per metus poilsiui į užsienio kraštus išskraidina net 2 mln. turistų. Tarptautinis kelionių organizatorius TEZ TOUR, savo veiklą pradėjęs 1994 m., šiandien vienija net 28 tarptautines kompanijas.
Ilgametė patirtis dirbant su didžiuliais turistų srautais, puikus turizmo rinkos išmanymas, patikimiausios skrydžių kompanijos ir ypač platus geriausių viešbučių asortimentas leidžia TEZ TOUR pasiūlyti itin plačias poilsio pasirinkimo galimybes.
informacija apie UAB „TEZ TOUR“
2368 €
Vid. atlyginimas bruto
(55% didesnis už LT vidurkį)
51
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1418 €
25% uždirba 1418-1943 €
25% uždirba 1943-2644 €
25% uždirba nuo 2644 €