Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
CVB client

REZIDENCIJOS TVARKYTOJA (-AS) - VALYTOJA (-AS) (nepilnas etatas)

215-275 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Delta Management Solutions“

Darbo pobūdis

APIE DARBĄ

Diplomatinei rezidencijai Vilniuje (Žvėryne) tvarkyti reikalingas (-a) nepilnu etatu dirbantis tvarkytojas (-a). Darbo laikas būtų keturios dienos per savaitę (pirmadienį, antradienį, ketvirtadienį ir penktadienį) arba trys dienos per savaitę (pirmadienį, trečiadienį ir penktadienį) nuo 9:00 iki 13:00 val.
Kartais vakarais ir oficialių renginių metu būtų dirbamos papildomos valandos.

PAREIGOS YRA ŠIOS
  • Kasdienis patalpų valymas.
  • Lyginimas.
  • Kartais - maisto produktų nupirkimas.
  • Retkarčiais padėti oficialių priėmimų ar ypatingų renginių metu.
  • Kiti kasdieniai tvarkymo/buities darbai.

Reikalavimai

  • Gebėjimas SUPRASTI pagrindines instrukcijas/darbo nurodymus anglų kalba.
  • Patirtis panašiose pareigose.
  • Iniciatyvumas ir dėmesingumas detalėms.

Atlyginimas

215-275 €/mėn. į rankas
CVB client

UAB „Delta Management Solutions“

Mūsų kliento diplomatinei rezidencijai Vilniuje (Žvėryne) tvarkyti ieškome rezidencijos tvarkytojo (-os), kuris (-i) dirbtų nepilnu etatu.
Siųskite savo CV (Gyvenimo aprašymą), pageidautina anglų kalba, su pozicijos nuoroda.

Tel. Siųsdami savo CV Jūs sutinkate, kad Jūsų CV, pasibaigus atrankos projektui, bus saugomas mūsų vidinėje duomenų bazėje 3 metus tikslu pasiūlyti dalyvauti kituose atrankos projektuose. Bet kokia pateikta asmeninė informacija bus laikoma konfidencialia ir bus teikiama klientui tik tuo atveju, jei Jūs pateksite į būsimą atrankos etapą. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, tvarkyti, keisti bei prašyti ištrinti savo anksčiau pateiktus duomenis ar apriboti jų platinimą. Kitu atveju, jei nesutinkate su aukščiau pateiktomis sąlygomis ir garantijomis, rekomenduojame CV nesiųsti.