Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Lietuvos ir Vokietijos uždaroji akcinė bendrovė „LIREMA“

RINKODAROS ASISTENTAS (-Ė)

Nuo 1250 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - Lietuvos ir Vokietijos uždaroji akcinė bendrovė „LIREMA“

Darbo pobūdis

– pagalba ruošiant reklaminę medžiagą (bukletai, brošiūros, vizualai);
– reklaminės atributikos gamybos kuravimas;
– naujienlaiškių kūrimas;
– darbas su socialiniais tinklais („Facebook“, „Instagram“, „Youtube“, „LinkedIn“);
– atsakymas į pacientų užklausas;
– pagalba organizuojant vidinius ir išorinius įmonės renginius bei filmavimus.

Reikalavimai pozicijai

– sklandi rašytinė ir šnekamoji lietuvių bei anglų kalba;
– grafinio dizaino programos išmanymas (gebėjimas sukurti vizualą, redaguoti nuotraukas);
– teksto suvokimo, kūrimo ir komunikacijos įgūdžiai;
– konkretumas, tikslumas, atsakingumas, organizuotumas;
– estetikos pojūtis.

Mes Jums siūlome

Akių chirurgijos klinikų tinklas Lietuvoje ir Švedijoje LIREMA plečia savo komandą ir ieško pastiprinimo – RINKODAROS ASISTENTO (–ĖS) Rinkodaros ir komunikacijos vadovui. Siūlome darbą visu etatu aukščiausius kokybės standartus atitinkančiame akių chirurgijos klinikų tinkle, su geriausiais savo sričių specialistais, puikias sąlygas tobulėti ir konkurencingą atlyginimą.

Atlyginimas

Nuo 1250 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Akių chirurgijos klinikų tinklas Lietuvoje ir Skandinavijoje LIREMA, , , .
Bendrovės pagrindinė veikla – akių ligų chirurginis ir terapinis gydymas.
informacija apie Lietuvos ir Vokietijos uždaroji akcinė bendrovė „LIREMA“
3168 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
124
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1350 €
25% uždirba 1350-1668 €
25% uždirba 1668-3668 €
25% uždirba nuo 3668 €