Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „FLOKATI“

Rinkodaros ir e-komercijos vadovas (-ė)

1500-2200 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „FLOKATI“

Darbo pobūdis

  • Prekės ženklo komunikacijos koordinavimas ir sklaidos strategijų vystymas;
  • Socialinių tinklų reikalai, Google Ads, naujienlaiškiai, influencerių marketingas, radijas, spauda, televizija ir kiti tikslinėms auditorijoms pasiekti reikalingi kanalai;
  • Rinkodarai skirto biudžeto tikslingas paskirstymas;
  • Analitiniai stebėjimai (Google Analytics, Power Bi, Facebook/Instagram ads ir kt.);
  • Bendradarbiavimas su reklamos agentūromis, fotografais ir video kūrėjais;
  • Reklaminių kampanijų planavimas ir organizavimas;
  • Elektroninės prekybos vystymas, priežiūra.

Reikalavimai darbuotojui

  • Puikūs organizaciniai gebėjimai;
  • Reikalinga vadovavimo patirtis;
  • Patirtis rinkodaroje ir e-komercijoje;
  • Turinio valdymo sistemų išmanymas (WordPress ir WooCommerce privalumas);
  • Anglų kalbos mokėjimas.

Įmonė siūlo

  • Atsakingą, savarankišką darbą tarptautinėje aplinkoje;
  • Darbą augančioje įmonėje, kurioje vertinamas atvirumas, pasitikėjimas, bendradarbiavimas;
  • Profesinio tobulėjimo ir kvalifikacijos kėlimo galimybes.

Atlyginimas

1500-2200 €/mėn. į rankas

UAB FLOKATI – jau 22 metus Lietuvoje veikianti įmonė, kurios veiklos sritis: vilnos gaminių gamyba, mažmeninė ir elektroninė prekyba Lietuvoje, eksportas.
Įmonė sparčiai plečiasi el. prekybos srityje, gaminius eksportuoja į daugelį pasaulio šalių. Įmonėje dirba 53 darbuotojai, kuriuos vienija bendros vertybės: kokybė, efektyvus rezultatyvumas, profesionalumas ir meilė gamtai.
Mes siekiame, jog tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų žmonės vis dažniau atsigręžtų į gamtą, kuri savyje slepia gausybę turtų. Jeigu šis tikslas Jums atrodo artimas – prisijunkite prie mūsų!
informacija apie UAB „FLOKATI“
2097 €
Vid. atlyginimas bruto
(38% didesnis už LT vidurkį)
47
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1550 €
25% uždirba 1550-1823 €
25% uždirba 1823-2407 €
25% uždirba nuo 2407 €