Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Pastatų administravimo, priežiūros ir inžinerinių sprendimų įmonių grupė

Rinkodaros ir komunikacijos projektų vadovas (-ė)

Nuo 2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - Pastatų administravimo, priežiūros ir inžinerinių sprendimų įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • būsite atsakingas (-a) už vieningą kompanijos įvaizdžio kūrimą rinkoje;
  • dalyvausite kuriant įmonės komunikacijos strategiją;
  • kursite metinį įmonės komunikacijos ir rinkodaros planą, planuosite jo biudžetą ir jį įgyvendinsite;
  • rūpinsitės įvairiais komunikacijos ir rinkodaros projektais, prisidėsite prie renginių organizavimo;
  • kursite, prižiūrėsite ir atnaujinsite turinį įmonės interneto svetainėse, socialiniuose tinkluose, kituose komunikacijos kanaluose bei priemonėse;
  • bendradarbiausite su žiniasklaida ir kitais komunikacijos partneriais.

Reikalavimai

  • turite aukštąjį išsilavinimą komunikacijos, rinkodaros ar panašioje srityje;
  • turite ne mažesnę nei 2 metų, sėkmingą darbo patirtį analogiškoje pozicijoje;
  • turite patirties dirbant su socialiniais tinklais;
  • sklandžiai dėliojate mintis lietuvių ir anglų kalbomis (tiek žodžiu, tiek raštu).

Mes jums siūlome

  • atlyginimą nuo 2000 EUR prieš mokesčius;
  • laisvę kurti ir galimybę realizuoti save, generuojant naujas idėjas ir kuriant kompanijos įvaizdį;
  • dinamišką ir atsakingą darbą, sėkmingai bei aktyviai besiplečiančioje įmonių grupėje;
  • profesionalų kolektyvą, kurie padės bet kokioje situacijoje;
  • mokymus, profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

Nuo 2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Pastatų administravimo, priežiūros ir inžinerinių sprendimų įmonių grupė.