Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
VšĮ „Gyvenimo Universitetas Lt“

Rinkodaros ir komunikacijos projektų vadovas (-ė)

Nuo 1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - VšĮ „Gyvenimo Universitetas Lt“

DARBO POBŪDIS

  • Rinkodaros ir komunikacijos strategijos bei veiksmų plano kūrimas ir įgyvendinimas;
  • Rinkodaros (reklamos) veiksmai, siekiant pritraukti klientus. Klientai – Lietuvos pedagogai, mokymo įstaigų administracijos;
  • Socialinių tinklų valdymas, administravimas, proaktyvaus ir į pardavimą orientuoto turinio kūrimas;
  • Naujienlaiškių plano sudarymas, rengimas ir siuntimas;
  • Straipsnių, reklaminių žinučių ruošimas;
  • Idėjų generavimas, naujų rinkodaros veiksmų įvedimas, siekiant pardavimo tikslų;
  • Bendradarbiavimas su pardavimų vadybininkais rengiant pasiūlymus ir vykdant pardavimo veiksmus.

REIKALAVIMAI

  • Aukštasis ar jam prilygstantis išsilavinimas rinkodaros, vadybos, komunikacijos ar pan. srityje;
  • Panašaus darbo patirtis. Patirtis švietimo srityje vertinama kaip didelis privalumas;
  • Puikios lietuvių kalbos žinios;
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
  • Kruopštumas, kūrybiškumas, proaktyvumas;
  • Privalumas dizaino programų išmanymas, Seo ir Google Adwords žinios.

MES JUMS SIŪLOME

  • Nuolatinį darbą 1 etatu;
  • Galimybę derinti darbą ofise Vilniaus centre su darbu iš namų;
  • Profesinio bei asmeninio tobulėjimo galimybes;
  • Patrauklius priedus prie darbo užmokesčio;
  • Prisidėti sukuriant istorinį lūžį Lietuvos švietimo sistemoje!

Atlyginimas

Nuo 1200 €/mėn. į rankas
Atlyginimas bandomuoju laikotarpiu priklausys nuo turimos patirties ir išsilavinimo. Po bandomojo laikotarpio – nuo darbo rezultatų.

Nuo 2011 m. sėkmingai vystome nuotolinio mokymo platformą, kurios pagrindu 2014 m. sukūrėme didžiausią Lietuvoje pedagogų kvalifikacijos tobulinimo portalą Pedagogas.lt. Organizuojame mokymus, seminarus ir konferencijas.

Mūsų tikslas - skatinti proveržį Lietuvos švietimo sektoriuje, diegiant naujausias mokymo(si) technologijas bei ugdymo metodus.
informacija apie VšĮ „Gyvenimo Universitetas Lt“
1971 €
Vid. atlyginimas bruto
(29% didesnis už LT vidurkį)
12
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2022 m.