Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB ORLEN Baltics Retail

Rinkodaros ir komunikacijos specialistas

1955 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - AB ORLEN Baltics Retail

Darbo pobūdis

Rinkodaros projektų planavimas, įgyvendinimas ir kontrolė (metinių planų ruošimas, biudžeto planavimas ir kontrolė);
Rinkos poreikių, tendencijų, pokyčių sekimas, konkurencinės aplinkos monitoringas, naujų idėjų generavimas;
Pardavimo skatinimo programų rengimas ir įgyvendinimas degalinėse;
Pardavimo akcijų organizavimas, koordinavimas, rezultatų analizė;
Naujų reklamos kanalų, reklamos formatų ieškojimas, vertinimas ir įgyvendinimas;
Sutarčių ir kitų rinkodaros dokumentų administravimas;
Reklamos atitikimo standartams ir reikalavimams kontrolė prekybinėse vietose;
Įmonės įvaizdžio formavimas, prekės ženklo žinomumo auginimas ir komunikacijos kampanijų koordinavimas;
Ryšių su visuomene projektų organizavimas;
Vidinės komunikacijos organizavimas;
Įmonės internetinės svetainės be socialinių tinklų priežiūra ir administravimas;
Įmonės renginių (vidinių bei išorinių) organizavimas.

Reikalavimai

Aukštasis universitetinis išsilavinimas rinkodaros srityje
Mažiausiai 3 metų profesinė patirtis rinkodaros srityje
Puikūs rašytinės ir šnekamosios lietuvių kalbos įgūdžiai, gebėjimas rengti kūrybinius tekstus
Gebėjimas dirbti komandoje, operatyvumas, lankstumas, iniciatyvumas, kūrybinis mąstymas, įžvalgumas, gebėjimas savarankiškai priimti sprendimus
Geri anglų kalbos įgūdžiai profesinėje srityje (žodžiu ir raštu), lenkų kalbos mokėjimas būtų privalumas
Atsakingumas, pareigingumas, atidumas, gebėjimas savarankiškai planuoti ir organizuoti savo darbą
Vairuotojo pažymėjimas

Mes jums siūlome

Darbas pilnu etatu pagal neterminuotą darbo sutartį
Papildomas sveikatos draudimas nuo 7 darbo mėnesio
Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes
Stabilų, konkurencingą, kompetenciją atitinkantį darbo užmokestį
Galimybę realizuoti savo žinias, patirtį ir idėjas

Atlyginimas

1955 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Orlen degalinių tinklas
informacija apie AB ORLEN Baltics Retail
1303 €
Vid. atlyginimas bruto
(1% didesnis už LT vidurkį)
334
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 984 €
25% uždirba 984-1071 €
25% uždirba 1071-1232 €
25% uždirba nuo 1232 €