Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Ecodumas"
More about company »

Multimedijos specialistas (-ė)

Kaunas - UAB "Ecodumas"

Darbo pobūdis

  • Įmonės įvaizdžio formavimas viešojoje erdvėje;
  • Socialinių tinklų paskyrų ir įmonės internetinės svetainės administravimas;
  • Produktų pakuočių ir rinkodarai skirtos vizualinės medžiagos kūrimas;
  • Maketavimas;
  • Video medžiagos filmavimas ir montavimas.

Reikalavimai

  • 2+ metų patirtis dirbant multimedijų srityje;
  • Patirtis dirbant Adobe CC kūrybinio paketo programine įranga (ypač Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Adobe InDesign, Adobe Premiere);
  • Patirtis administruojant Facebook, Instagram ir YouTube socialinių tinklų paskyras;
  • Geros anglų kalbos žinios (žodžiu ir raštu);
  • Kūrybingumas, iniciatyvumas ir dėmesys detalėms.

Privalumai:
  • Fotografavimo ir nuotraukų retušavimo įgūdžiai;
  • Analitinis mąstymas;
  • Derybiniai įgūdžiai;
  • Žinios apie elektronines cigaretes.

Mes jums siūlome

  • Motyvuojantį atlyginimą ir visas darbui reikalingas priemones;
  • Mokymus ir profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Galimybę realizuoti savo idėjas;
  • Darbą jaunatviškame, draugiškame ir visuomet pagalbą suteikti pasiruošusiame kolektyve;
  • Patirtį dirbant didžiausioje ir nuolat augančioje elektroninių cigarečių įmonėje Baltijos šalyse.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų

UAB „Ecodumas” - viena pirmųjų elektroninių cigarečių parduotuvių Lietuvoje, klientams siūlanti pasaulinį pripažinimą užsitarnavusius, sertifikuotus ir originalius produktus.

Mūsų tikslas - pateikti klientui geriausią produktą su geriausiu pristatymu už geriausią kainą, konsultuoti ir bendrauti prieš ir po pardavimo, plėstis ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.
Informacija apie UAB "Ecodumas"
96
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Edvinas Izokaitis