UAB „Grand SPA Lietuva“

Rinkodaros ir pardavimų direktorius Druskininkuose

Nuo 3320 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Druskininkai - UAB „Grand SPA Lietuva“

Darbo pobūdis

  • Dalyvavimas bendrovės verslo strategijos kūrime;
  • Rinkodaros strategijos formavimas ir įgyvendinimas;
  • Pardavimų valdymo sistemos tobulinimas, norint užtikrinti tvarius ir pelningus bendrovės paslaugų pardavimus, siekiant nustatytų užimtumo ir pelningumo rodiklių;
  • Rinkodaros ir pardavimų skyriaus veiklos planavimas, organizavimas;
  • Veiklos analizė, periodinis ataskaitų rengimas ir pristatymas Bendrovės valdybai;
  • Bendravimas su esamais ir potencialiais klientais tiek iš Lietuvos, tiek iš užsienio;
  • Naujų partnerių ir pardavimo kanalų paieška.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas rinkodaros ar panašioje srityje;
  • Vadovaujamo darbo patirtis ne mažiau kaip 1 metai;
  • Darbo patirtis paslaugų/svetingumo/sveikatinimo srityje ne mažesnė kaip 3 metai;
  • Puikios lietuvių, anglų, rusų kalbų žinios (lenkų, vokiečių - būtų privalumas);
  • Gebėjimas vadovauti komandai, kelti ambicingus tikslus ir efektyviai organizuoti jos veiklą, valdyti pokyčius;
  • Lyderystė, strateginis mąstymas, aktyvumas ir greitis;
  • Orientacija į ilgalaikius veiklos rezultatus;
  • Gebėjimas pagrįsti savo nuomonę skaičiais ir argumentais;
  • Lankstumas, atvirumas pokyčiams, gebėjimas dirbti dinamiškoje komandoje.

Įmonė siūlo

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Kompiuteris asmeniniam naudojimui Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms Reguliarūs mokymai
  • Profesinius iššūkius ir tikrai įdomų, dinamišką ir atsakingą darbą Bendrovėje;
  • Galimybę tobulėti ir realizuoti savo idėjas;
  • Visas produktyviam darbui būtinas priemones (tarnybinis butas, telefonas, kompiuteris, kuras);
  • Skatinamąsias premijas, susietas su įmonės rezultatais;
  • Platų papildomų naudų paketą.

Atlyginimas

Nuo 3320 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Nuo 3.320 Eur (neatskaičius mokesčių) ir kintama dalis, taikant Bendrovėje galiojančią premijavimo sistemą.
Atlyginimas derinamas individualiai ir priklauso nuo turimų kompetencijų ir patirties.

UAB “GrandSpa Lietuva” – didžiausias sveikatingumo ir poilsio kompleksas Druskininkuose, subūręs profesionalų kolektyvą. Veikia 3 restoranai – aukšto lygio restoranas “Keturi vėjai”, viešbučių “Lietuva” bei “Druskininkai” restoranai.“ Po vienu stogu teikiamas platus paslaugų spektras: apgyvendinimas jaukiuose 3 ir 4 žvaigždučių viežbučiuose “Lietuva”, “Druskininkai” ir “Dzūkija”; grožio, poilsio, gydymo/reabilitacijos ir SPA programos; odontologijos klinika; konferencijų centras.

Kviečiame Jus kartu augti bei kurti neįkainojamas patirtis mūsų svečiams.