Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „TEZ TOUR“

Rinkodaros ir viešųjų ryšių skyriaus vadybininkas (-ė)

Vilnius - UAB „TEZ TOUR“

Darbo pobūdis

  • prekės ženklo reklamos projektų valdymas (organizavimas, koordinavimas ir vystymas);
  • akcijų inicijavimas, kūrybinių idėjų parinkimas ir rezultatų analizė;
  • internetinės svetainės ir Facebook grupės priežiūra;
  • PPC reklamos kampanijų priežiūra;
  • vadovo paskirtų užduočių atlikimas;
  • renginių organizavimas.

Reikalavimai

  • aukštasis išsilavinimas;
  • ne mažesnė nei 1 metų patirtis marketingo srityje;
  • reklamos planavimo ir veikimo išmanymas B2B, B2C;
  • tekstų rašymo, turinio kūrimo digital kanalams patirtis;
  • patirtis dirbant su Google Adwords, Facebook bei kt. reklamos sistemomis;
  • analitinis mąstymas kampanijų rezultatų vertinimui;
  • projektų valdymo įgūdžiai;
  • organizaciniai, bendravimo ir derybiniai gebėjimai;
  • puikios lietuvių kalbos rašybos žinios;
  • geras anglų kalbos žinojimas ( rusų kalbos žinojimas privalumas);
  • labai geri darbo kompiuteriu („Microsoft Office” programa) įgūdžiai;
  • vairuotojo pažymėjimas.

Mes Jums siūlome

  • įdomų, atsakingą darbą tarptautinėje kompanijoje;
  • draugišką kolektyvą;
  • galimybę tobulėti profesinėje srityje;

TEZ TOUR LIETUVA priklauso tarptautinei TEZ TOUR kompanijai, kuri per metus poilsiui į užsienio kraštus išskraidina net 2 mln. turistų. Tarptautinis kelionių organizatorius TEZ TOUR, savo veiklą pradėjęs 1994 m., šiandien vienija net 28 tarptautines kompanijas.
Ilgametė patirtis dirbant su didžiuliais turistų srautais, puikus turizmo rinkos išmanymas, patikimiausios skrydžių kompanijos ir ypač platus geriausių viešbučių asortimentas leidžia TEZ TOUR pasiūlyti itin plačias poilsio pasirinkimo galimybes.
informacija apie UAB „TEZ TOUR“
2368 €
Vid. atlyginimas bruto
(55% didesnis už LT vidurkį)
48
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1418 €
25% uždirba 1418-1943 €
25% uždirba 1943-2644 €
25% uždirba nuo 2644 €