UAB „Baltijos Koralų Pasaulis“

Rinkodaros, marketingo ir viešųjų ryšių vadybininkas (-ė)

1100-1300 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Baltijos Koralų Pasaulis“

Darbo pobūdis

Rinkodaros strategijos įgyvendinimas Lietuvoje
Socialiniai tinklai/socialinių tinklų įrašai
Tekstų pritaikymas
Renginių organizavimas
Vertimai
Darbas tarptautinėje komandoje, bendravimas palaikant partnerystės ryšius

Reikalavimai darbuotojui

Ne mažesnė nei 1 metų sėkmingo darbo patirtis rinkodaros srityje
Aukštasis išsilavinimas (rinkodaros srityje – privalumas)
Geri tekstų rengimo ir platinimo bendrovės vidiniais bei išoriniais kanalais įgūdžiai
Lyderio savybės ir gebėjimas valdyti vienu metu vykstančius kelis ar keliolika projektų
Puikios lietuvių ir anglų kalbos žinios, tiek žodžiu, tiek raštu, rusų kalba- privalumas

Mes siūlome unikalią galimybę prisijungti prie mūsų verslo ir plėtoti savo karjerą greitu tempu, iššūkių kupinoje, tačiau ambicingoje ir palaikančioje aplinkoje
Tapti dalimi tarptautinės rinkodaros komandos, įgyvendinanti ambicingus projektus
Galimybę tobulinti įvairiose srityse
Konkurencingą atlyginimą
Darbo aplinką, kurioje vertinamas profesionalumas, atsakingumas ir komandinis darbas
Darbą draugiškame kolektyve
Kvalifikacijos kėlimo mokymus
Karštą kavą kasdien
BONUS programą, kuri suteikia papildomas nuolaidas mūsų darbuotojams

Atlyginimas

1100-1300 €/mėn. į rankas

Tarptautinė kompanija „Coral Club“
Kompanija „Coral Club“ įkurta 1998 metais. Dabar tai viena iš didžiausių sveikos gyvensenos produktų propaguotoja ir gamintoja pasaulyje
Kompanija naudoja novatoriškas metodikas ir pažangiausius mokslinius tyrimus sveikatos priežiūros srityje, siūlydama aukščiausios kokybės produktus, padedančius palaikyti sveiką ir aktyvią gyvenseną
Įmonės tinklalapis:
informacija apie UAB „Baltijos Koralų Pasaulis“
2020 €
Vid. atlyginimas bruto
(33% didesnis už LT vidurkį)
11
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2020 m.