Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „FJB Lithuania“

Rinkodaros / marketingo specialistė (-as)

Vilnius - UAB „FJB Lithuania“

Darbo pobūdis

Jeigu tu :
  • Turi patirties su internetinės svetainės administravimu, ir jos priežiūra
  • Puikiai supranti kas yra SEO, Google Adwords, WordPress ir turi patirties su jų optimizavimu, analize, geriausių sprendimų paieška ir generavimu
  • Sugebi formuoti įmonės įvaizdį internete, išmanai visus sklaidos kanalus kuriant reklamos paketus, rašant straipsnius skatinančias įmonės pardavimus
  • Supranti kas yra konkurencinės rinkos analizė
  • Esi susidūręs su prekybą skatinančių priemonių planavimu ir įgyvendinimu

Laukiame tavo gyvemimo aprašymo.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas rinkodaros srityje
  • Ne mažesnė nei 2 metų rinkodaros/marketingo darbo patirtis (maisto produktai- privalumas)
  • Gebėjimas generuoti, plėtoti ir įgyvendinti idėjas
  • Strateginis mąstymas, atsakingumas bei kruopštumas
  • Ambicingumas, savarankiškumas
  • Rinkodaros procesų išmanymas
  • Anglų kalbos žinios ( ne mažesnis negu B lygis, skaitymas ir rašymas)
  • Geri organizaciniai ir komunikaciniai sugebėjimai

Privalumai:
  • Darbo patirtis panašioje srityje
  • Rusų kalbos mokėjimas

  • Kvalifikaciją ir gebėjimus atitinkantį darbo užmokestį, ir visas reikalingas darbo priemomes
  • Galimybę realizuoti ir įgyvendinti savo idėjas
  • Tobulėti siekiant profesinių ir asmeninių tikslų
  • Motyvacinius priedus
  • Darbą nedideliame ir draugiškame kolektyve
  • Visas priklausančias darbuotojui LR įstatymų reglamentuojamas garantijas

Atlyginimas: Fiksuotą atlyginimą ir motyvuojančius priedus

Kita informacija:
Darbo laikas: pilnas etatas
Apie atrankos rezultatus informuosime tik pokalbio pakviestus kandidatus

16 metų sėkmingai dirbanti Lietuvoje ir Latvijoje, valdanti "FJB", "Miko Coffee Service" padalinius. Turime puikią reputaciją ir didžiulį klientų pasitikėjimą.

Specializuojamės maisto žaliavų gėrimų ruošimui, restoranų įrangos, kavos aparatų ir vandens sistemų sprendimais „HoReCA“ ir B2B segmentui. Išskirtinis platintojas Baltijos šalyse Dr. Coffee komercinių aparatų, Miko Coffee, David Rio, Orsa drinks ir kitų prekinių ženklų.

Daugiau apie įmonės teikiamas paslaugas ir produktus galite rasti: fjb.lt ; mikokava.lt ; drcoffee-lietuva.lt
informacija apie UAB „FJB Lithuania“
2008 €
Vid. atlyginimas bruto
(32% didesnis už LT vidurkį)
13
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.