Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Vero Cafe

Rinkodaros projektų ir komunikacijos strategas

1700-3000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - Vero Cafe

Darbo pobūdis

Darbo pobūdis (Kaunas, Vilnius)
-- Įmonės rinkodaros strategijos formavimas ir įgyvendinimas;
  • Išorinė ir vidinė komunikacija.
  • Nuolatinė analizė srautų, apyvartos, žinomumo padidėjimo bei sprendimų priėmimas realiuoju laiku pagal situacijas;
  • Rinkodaros veiksmų planavimas ir biudžetavimas;
  • Rinkodaros skyriaus darbo organizavimas;
  • Rinkodaros projektų inicijavimas, įgyvendinimas ir įvertinimas.
  • Rinkos tyrimai. Vartotojų elgsenos analizė, kavos rinkos tendencijos tiek Lietuvos, tiek pasauliniu mąstu.
  • Naujovių , inovacijų, įdėjų siūlymas įgyvendinimui;
  • Įmonės socialinio patvarumo/atsakomybes politikos kūrimas (social responsibility).
  • Vero cafe sezoninių meniu pasikeitimų, įmonės svarbių įvykių, šventinių naujienų ir kt renginių inicijavimas , užduočių delegavimas, detalizuojant bei pajungiant kiekvieną Vero administracijos skyrių

Reikalavimai

Žmogaus, kuris daro daugiau nei šneka, kuris ne tik moka pakalbėti ką žino, bet ir įgyvendinti.
Žmogaus kuris mato galimybes , o problemas paverčia naujomis galimybėmis.
Žmogaus, kuris įgyvendinimui pasitelkia komandą, bet neapkrauna jos savo atsakomybėm ir darbais.
Žmogaus, kuris darbo valandom gali būti 100% darbe, o ne asmeniniuose reikaluose.
žmogaus, kuris neatidėlioja ir nepamiršta nebaigtų, neatsakytų darbų.
Žmogaus, kuris turetų daugiafunkcinį mąstymą ir galimybę vienu metu nepamiršti 10 projektų teisingai juos prioretizuojant.
Žmogus, kuriam kava daugiau nei " tiesiog gėrimas ar funkcija"

Mes jums siūlome

Nemonotonišką, kava kvepiančią darbo kasdienybę;
Visas socialines garantijas;
Jaunatvišką ir draugišką kolektyvą;
Atlyginimas sutartinis. Po įsidirbimo laikotarpio priedai nuo įmonės veiklos rezultatų;
Darbo priemonės: telefonas+kompiuteris;
Transporto priemonė skiriama komandai dalinantis pagal poreikį;
Lanksčios darbo valandos orientuojantis labiau į rezultatą;

Atlyginimas

1700-3000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Pagal darbo krūvį ir rezultatus
Vero Cafe

Vero Cafe

“VERO CAFÉ” pirma kavinė atidaryta 2007 metais. Per daugiau nei 11 metų išaugome į ambicingą kavos barų tinklą visoje Lietuvoje ir šiandien galime nustebinti ir išrankiausius gurmanus.

Mūsų misija – “kava”, filosofija – tobulai paruoštas aukščiausios klasės kavos puodelis kiekvienam svečiui.

Atsakingas požiūris į kokybę padiktavo poreikį kontroliuoti kiekvieną etapą patiems. Įsigytas kavos pupeles skrudiname mažomis porcijomis VERO COFFEE HOUSE kavos namuose ir šviežiai skrudintas išvežiojame po kavos barus.

Nuolat investuodami į kavos įrenginius, mokymus, kavos rūšių ir paruošimo paieškas, kasdien savo svečiam siūlome vis daugiau komforto, atradimų ir kokybės. Tai mus įkvepia tikėti savo svajone – tobulu kavos puodeliu, nuoširdžiai dedikuotu kiekvienam kavinės svečiui.
informacija apie Vero Cafe
886 €
Vid. atlyginimas bruto
164
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 531 €
25% uždirba 531-665 €
25% uždirba 665-999 €
25% uždirba nuo 999 €