Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Selteka"
More about company »

Rinkodaros projektų vadovas (-ė)

Kaunas - UAB "Selteka"

Darbo pobūdis

Rinkodaros strategijos kūrimas ir įgyvendinimas;
Rinkodaros biudžeto planavimas ir valdymas;
Įmonės ir prekinių ženklų žinomumo didinimas;
Teigiamo įmonės įvaizdžio formavimas ir palaikymas;
Vidinės komunikacijos kuravimas;
Renginių, parodų koordinavimas;
Vadovavimas reklaminių medžiagų kūrimo, ruošimo procesui;
Reklamos ir komunikacijos agentūrų samdymas ir darbų koordinavimas;
Rinkos poreikių, tendencijų, pokyčių sekimas, naujų idėjų generavimas;
Dalyvavimas bendruose įmonės projektuose;
Reikalingų ataskaitų ruošimas.

Reikalavimai

Aukštasis universitetinis išsilavinimas
Ne mažesnė nei 3 metų darbo patirtis rinkodaros srityje;
Puikios anglų kalbos žinios;
Puikūs komandinio bendravimo įgūdžiai;
Orientacija į rezultatą ir konstruktyvumas;
Stiprus atsakomybės jausmas.

Mes jums siūlome

Atsakingą, įdomų ir dinamišką darbą profesionalioje komandoje;
Konkurencingą atlyginimą;
Galimybę realizuoti savo idėjas;
Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes.

UAB „Selteka“ – didžiausia Rytų Europoje profesionalių OEM ir EMS paslaugų teikėja, turinti daugiau nei 50 metų patirtį elektronikos produktų rinkoje. Savo veiklą pradėjusi kaip Radijo gamykla „Banga“, 1997 metais įmonė buvo reorganizuota ir pavadinta „Selteka“ – šiandien žinoma, kaip didžiausia Rytų Europoje originalių elektronikos produktų gamintoja bei elektronikos gaminių surinkimo paslaugų teikėja.
Informacija apie UAB "Selteka"
294
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Arūnas Antanas Vizgaitis