Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
ANCOR

Rinkodaros projektų vadovas (-ė)

1200-1500 €/mėn. Į rankas
Online interview
Kaunas - ANCOR

Darbo pobūdis:

  • Produktų vystymo rengimas Lietuvos rinkai (pavadinimų, prekės ženklo pozicionavimo, dizaino užduočių, rinkodarinės medžiagos suformavimas);
  • Produktų įvedimo į rinką rinkodarinės strategijos kūrimas ir įgyvendinimas;
  • Katalogų ir rinkodarinės medžiagos apie produktus atnaujinimas;
  • Produktų internetinių puslapių rengimas, naujinimas;
  • Produktų komunikacijos kanalų parinkimas, kampanijų kūrimas ir įgyvendinimas;
  • Pasirengimas parodoms ir produkto atstovavimas jose;
  • Bendradarbiavimas su reklamos agentūromis.

Reikalavimai:

  • Patirtis rinkodaros strategijų kūrime ir jų įgyvendinime;
  • Patirtis dirbant su prekių ženklų kūrimu ir įvedimu į rinką (ne mažiau 3 metai);
  • Anglų kalbos žinios (ne mažiau B2 lygis) privalomos, rusų pageidautinos;
  • Patirtis farmacijos rinkoje – privalumas;
  • Iniciatyvumas, atsakomybė, ambicingumas, lankstumas, komunikabilumas.

Įmonė siūlo:

Galimybę dirbti stiprioje ir augančioje įmonėje;
Neterminuotą darbo sutartį;
Draugišką kolektyvą;
Galimybę augti ir tobulėti;
Darbo užmokestį nuo 1200-1500Eur/neto .

Konfidencialumą garantuojame.Pateikdamas (-a) savo CV sutinku su ANCOR‘s Privatumo politika (susipažinti su Privatumo politika galima tinklalapyje ancor.lt/en/privacy-policy/).

Atlyginimas

1200-1500 €/mėn. į rankas
ANCOR

ANCOR

ANCOR – tarptautinė darbuotojų paieškos, atrankos ir laikinojo įdarbinimo įmonė.
Mūsų klientas - vaistų ir maisto papildų gamybos įmonė.