ACME įmonių grupė

RINKODAROS PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)

Nuo 2650 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - ACME įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • Aktyvus naujų marketinginių veiksmų, akcijų, idėjų generavimas ir įgyvendinimas.
  • Atstovaujamų gamintojų marketinginių biudžetų valdymas ir apskaitos tvarkymas.
  • Marketinginių veiksmų (akcijos, renginiai, webinarai) ketvirtinių/metinių planų rengimas ir priežiūra.
  • Marketinginių veiksmų ROI matavimas, įtakos rezultatams analizė.
  • Glaudus bendradarbiavimas su pardavimų departamentu bei gamintojais siekiant suprasti bei patenkinti klientų poreikius efektyviai įgyvendinant gamintojo reikalavimus.
  • Gerųjų praktikų paieška rinkoje.
  • Naujienlaiškių kūrimas, verslo linijos atstovavimas socialinėje medijoje (LinkedIn), PR žinučių planavimas ir informacijos joms rinkimas.
  • Kryptingi veiksmai siekiant parodyti verslo linijos išskirtinumą, žinomumą, kompetencijas, teikiamas paslaugas, siūlomus produktus ir sprendimus.

Reikalavimai darbuotojui

  • 1-3 metų patirtis dirbant produktų platinimo / distribucinėje įmonėje, atstovaujant gamintojus.
  • Aukštasis išsilavinimas (pageidautina marketingo srityje).
  • Domėjimasis buitinės technikos ir elektronikos produktais.
  • Geri analitiniai sugebėjimai, kūrybiškumas, komunikabilumas - tai apie tave.
  • Labai geros lietuvių ir anglų kalbos žinios.
  • Laiko ir užduočių valdymas, laiku sudėlioti tinkamus prioritetus - tau vieni niekai.
  • Esi lankstus(-i) ir atviras(-a) pokyčiams, gebi dirbti dinamiškoje aplinkoje.
  • Be prisiimtos atsakomybės ir įsipareigojimų vykdymo neįsivaizduoji savo darbo rutinos.
  • Komandiškumas, abipusis pasitikėjimas, nuolatinis atsinaujinimas – tavo sėkmės variklis.

  • Nuo 1600 Eur (Netto). Esame pasirengę aptarti kitus atlyginimo rėžius, atsižvelgiant į Tavo įgūdžius ir kompetencijas.
  • Šioje vietoje darbo sutartis būtų terminuota, tačiau net neabejojame, kad net ir pasibaigus terminui galėsi ir norėsi likti mūsų komandos dalimi.
  • Įdomų darbą dinamiškame, augančiame versle veikiančiame tarptautiniu mastu.
  • Atvirą ir neformalią bendravimo kultūrą, ambicingas užduotis ir komandą.
  • Puikiai įrengtą ir modernią biuro erdvę, kur galėsi ne tik jaukiai pasišnekučiuoti prie kavos, bet ir sužaisti stalo teniso ar futbolo partiją.
  • Kompetenciją atitinkantį darbo užmokestį.
  • Lanksčias darbo sąlygas ir laisvę veikti.
  • Savirealizacijos ir profesinio augimo galimybes įmonių grupės viduje.
  • Galimybę dalyvauti vidiniuose įmonės projektuose ir mokymuose: augti kaip asmenybė su ACMErship akademija ir mentorystės programa, pasisemti įdomių minčių Community Hours metu, varžytis ir palaikyti puikią sportinę formą kartu su ACME CUP ir dar daug progų tiesiog atšvęsti mūsų mažas ir dideles pergales.

Atlyginimas

Nuo 2650 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „ACME Grupė“ – tai technologinius sprendimus bei produktus kurianti, gaminanti ir platinanti lietuviško kapitalo įmonių grupė, įkurta 1993 m. „ACME Grupė“ vienija įmones: „ACC Distribution“, „AVAD Baltic“, „ACME Film“, „Servisa ICT“, „Drąseikių karjeras“ ir kitas. Grupei priklausančios įmonės užsiima elektronikos ir buitinių prietaisų gamyba, platinimu bei remontu, taip pat filmų platinimu ir nišinių produktų gamyba. Grupę sudaro 30 įmonių Lietuvoje ir užsienio šalyse, dirba virš 400 darbuotojų.