AS „Citadele banka“ Lietuvos filialas

Rinkodaros projektų vadovas (-ė)

Vilnius - AS „Citadele banka“ Lietuvos filialas

Darbo pobūdis

  • Planuosi ir įgyvendinsi rinkodaros kampanijas;
  • Rengsi banko produktų rinkodaros medžiagą;
  • Rūpinsiesi „Citadele“ rėmimo projektais ir renginiais;
  • Valdysi svetainės atnaujinimo darbus.

Reikalavimai darbuotojui

  • Ne trumpesnės kaip 3 metų sėkmingo darbo patirties rinkodaros srityje;
  • Motyvacijos siekti užsibrėžtų tikslų;
  • Anglų kalbos;
  • Humoro jausmo, kūrybiškumo, savarankiškumo.

Įmonė siūlo

Siūlome:
  • Šaunią komandą;
  • Lankstų darbo grafiką;
  • Konkurencingą atlyginimą;
  • Sveikatos draudimą.

Prisijunk prie mūsų komandos! Gyvenimo aprašymą prašome atsiųsti el. p. nurodant "Rinkodaros projektų vadovas (-ė)"
Konfidencialumą garantuojame.

„Citadele“ siekia modernizuoti bankininkystės sektorių ir suteikti daugiau galimybių žmonėms ir verslui visose Baltijos šalyse.
informacija apie AS „Citadele banka“ Lietuvos filialas
3165 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
223
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1800 €
25% uždirba 1800-2713 €
25% uždirba 2713-3800 €
25% uždirba nuo 3800 €