Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Destra"
More about company »

Rinkodaros (skaitmeninės) specialistas/maketuotojas (-a) 0,5 - 0,75 etato

Kaunas - UAB "Destra"

Darbo pobūdis

Panaudosi savo kūrybiškumą ir žinias kurdamas (-a) kompanijos marketingo strategiją;
Būsi atsakingas (-a) už kompanijos turinio ruošimą - nuotraukų, tekstų, reklaminių kampanijų, straipsnių kūrimą;
Turėsi galimybę formuoti įmonės Brand'ą, generuosi idėjas kurias padėsime įgyvendinti;
Vystysi ir tobulinsi internetinę platformą.

Reikalavimai

Tikimės, kad esi gerai pažistamas (-a) su vizualinės reklamos kūrimu;
Socialiniai tinklai - tavo arkliukas;
Privalumai - Google Ads, Facebook Ads, SEO, nuotraukų ir video redagavimo programų išmanymas.

Mes jums siūlome

Laisvę veikti bei teikti iniciatyvas, kuriant ir įgyvendinant įmonės marketingo strategiją;
Augti kartu su mumis;
Kasdien matyti besišypsančius ir padėti nusiteikusius kolegas;
Pradėti dieną nuo skanios kavos ar arbatos puodelio;

Atlyginimas

Derybų klausimas

Pagrindinė įmonės veikla - natūralaus akmens produktų didmeninė ir mažmeninė prekyba. Prekiaujame granito, marmuro, skalūno akmens gaminiais. Pagrindiniai produktai - birūs akmens gaminiai, grindiniai, stogo ir fasado, interjero apdailos medžiagos.