ŽŪB „Nematekas“

Rinkodaros projektų vadybininkas (-ė)

1200-1500 €/mėn. Į rankas
Kaišiadorys, Kaunas, Elektrėnai - ŽŪB „Nematekas“

Darbo pobūdis

  • įmonės prekinių ženklų stiprinimas;
  • aktyvus dalyvavimas organizuojant ir įgyvendinant pardavimų skatinimo, naujų produktų įvedimo į rinką projektus Pabaltijo regione;
  • gaminių pakuočių tobulinimas ir kūrimas, pasitelkiant partnerių paslaugas;
  • rinkos tendencijų ir konkurentų stebėjimas;
  • B2B rinkodaros strategijos kūrimas ir vystymas;
  • atitinkamų rinkos tyrimų bei analizių atlikimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • aukštasis išsilavinimas marketingo/rinkodaros srityje;
  • panašaus darbo patirtis gamybos įmonėje būtų privalumas;
  • puikus B2B rinkodaros srities išmanymas;
  • geros anglų kalbos žinios.

Įdomų, atsakingą ir dinamišką darbą vienoje didžiausių Lietuvos mėsos perdirbimo įmonių;
konkurencingą atlyginimą;
profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

1200-1500 €/mėn. į rankas

ŽŪB „Nematekas“ - viena didžiausių Lietuvoje mėsos perdirbimo įmonių. Šalies ir užsienio pirkėjams siūlome daugiau nei 250 pavadinimų skanių ir kokybiškų kiaulienos, jautienos, vištienos ir kalakutienos gaminių, o įmonės darbuotojams - atsakingą ir įdomų darbą, kuriame Jūsų lauks draugiškas ir profesionalus kolektyvas, nauji iššūkiai ir tobulėjimo galimybės.
informacija apie ŽŪB „Nematekas“
406
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.