UAB „Fitoveta“

Rinkodaros specialistas (vadovas)

1200-1800 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Fitoveta“

Darbo pobūdis

Rinkodaros strateginių tikslų formavimas ir įgyvendinimas;
Reklamos kanalų ir priemonių parinkimas
Socialinių tinklų priežiūra ir vystymas vizualizacija, antraštės, tekstų ruošimas, kitos priemonės, internetinės rinkodaros organizavimas ir sklaida.
Komunikavimas su reklamos ir viešųjų ryšių agentūromis, reklamos gamintojais ir tiekėjais;
Marketingo biudžeto ir veiksmų plano, derinimas su tiekėjais;
Prekybinių akcijų planavimas, ruošimas, organizavimas, įgyvendinimas;
Rezultatų analizė;

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis išsilavinimas (marketingas, vadyba, IT);
Darbo patirtis marketingo, reklamos, e-komercijos projektuose ne mažiau 3 metų
Geri kompiuterinio raštingumo įgūdžiai, skaitmeninės rinkodaros, socialinių medijų valdyme;
Kūrybiškumas, iniciatyvumas, organizuotumas, greita orientacija,galimybę išbandyti save plataus pobūdžio veikloje;
Lietuvių kalbos rašymo gebėjimai ir užsienio kalbs žinojimas (anglų) raštu ir žodžiu;
Iniciatyvumas, savarankiškumas, gebėjimas prisiimti atsakomybę.

Įmonė siūlo

Galimybę save išbandyti plataus pobūdžio veikloje;
Savirealizacijos ir karjeros galimybes;
Darbą draugiškame ir jaunatviškame kolektyve;
Motyvuojantį atlyginimą (derybų tema), bei motyvaciniai priedai;
Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Atlyginimas

1200-1800 €/mėn. į rankas

Didmeninė ir mažmeninė prekyba veterinariniais vaistais, funkciniais papildais, superpremium klasės pašarais ir prekėmis augintiniams.