Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Advantus“

Rinkodaros specialisto asistentas (-ė)

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Advantus“

Darbo pobūdis:

Mūsų klientė – tarptautinė skaitmeninės rinkodaros kūrėja, nuo įkūrimo pradžios ambicingai įsiliejo į rinką ir sėkmingai vysto projektus ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Toks veržlus požiūris ir komandos narių ilgametė patirtis nulėmė stiprią įmonės poziciją skaitmeninės reklamos industrijoje. Šiuo metu prie savo ambicingo kolektyvo įmonė kviečia prisijungti motyvuotą rinkodaros specialisto asistentą (-ę), kuris (-i) prisijungęs (-usi) prie komandos, bus atsakingas (-a) už:

  • Tiesioginį darbą su interneto reklamos platformomis ir soc. tinklais;
  • Darbą su Wordpress platforma;
  • Darbą su vizualine media;
  • Darbą su apskaitos programa;

Reikalavimai:

  • Gebėjimas bendrauti anglų kalba (gebėjimas laisvai skaityti, rašyti, kalbėti);
  • Programavimo HTML pagrindai;
  • Photoshop programos pagrindai;
  • CSS, Javascript, web-dizaino gebėjimai – privalumas;
  • Noras mokytis ir tobulėti.

Mes siūlome:

  • Patogią darbo lokaciją (biuras - Kauno centre);
  • Vertingą darbo patirtį tarptautinėje rinkoje ir karjeros galimybes;
  • Įdomią ir atsakingą darbo poziciją;
  • Draugišką ir motyvuotą kolegų būrį;
  • Patirtį ir gebėjimus atitinkantį darbo užmokestį.

Atlyginimas nuo 800 Eur/mėn. į rankas, po bandomo laikotarpio numatomas atlyginimo kėlimas.

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas

ADVANTUS yra personalo paslaugų verslui įmonė. Advantus įmonių grupė veikia Baltijos šalyse: Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Grupės pavadinimas ADVANTUS yra kilęs iš anglų kalbos žodžio “Advantage” - pranašumas. Mūsų misija - būti tiltu, operatyviai sujungiančiu darbdavius ir dirbti norinčius žmones.

ADVANTUS teikiamos paslaugos yra šios:
  • Laikinasis įdarbinimas (personalo darbo nuoma);
  • Įvairių pareigybių darbuotojų paieška ir atranka;
  • Darbuotojų testavimo ir vertinimo paslaugos;
  • Karjeros pasikeitimo (outplacement) konsultacijos.