UAB „Oliveris“

Rinkodaros vadovas (-ė)

Nuo 2800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Oliveris“

Darbo pobūdis

Įmonių grupei, jau 17 metų dirbančiai su biurų aptarnavimo, mokyklos bei vaikų prekių kategorijų B2B bei B2C pardavimais , ieškome rinkodaros vadovo (-ės), kuris dirbtų su dvejais prekių ženklais.

Darbo pobūdis:

Marketingo biudžeto planavimą ir valdymą;
Marketingo veiksmų, kampanijų planavimą ir įgyvendinimą;
Bendravimą su išoriniais partneriais;
Įmonių soc. tinklų priežiūrą, turinio kūrimą;
Įmonės re-brandingo įgyvendinimą;

Reikalavimai darbuotojui

3+ metų patirtis marketingo srityje;
Išsilavinimas marketingo, komercijos ar vadybos srityse - privalumas;
Patirtis skaitmeninėje rinkodaroje ir e-komercijoje;
Iniciatyvumas, organizuotumas, savarankiškumas ir sugebėjimas planuotis savo darbus;
Geri analitiniai ir konkurencinės marketingo aplinkos analizės įgūdžiai;
Strateginis mąstymas, gebėjimas vystyti ir kurti ilgalaikę bei trumpalaikę marketingo strategiją įmonėje;
Anglų kalbos mokėjimas;

Įmonė siūlo

Draugišką ir paslaugų kolektyvą;
Pasitikėjimu ir nuoširdumu grįstą įmonės kultūrą;
Papildomas socialines naudas (laisvas dienas, gimtadienio dovanas, ir kt.);
Dinamišką, kupiną iššūkių ir profesinio augimo darbo aplinką;
Galimybė prisidėti prie visai kitokio požiūrio į nusistovėjusią rinką kūrimo;

Atlyginimas

Nuo 2800 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Oliver.lt - viena didžiausių specializuotų el. parduotuvių Lietuvoje, kurioje rasite platų biuro ir mokyklos prekių asortimentą bei kūrybines prekes vaikams. Jokio vargo: nereikia ieškoti prekių skirtingose parduotuvėse - užtenka kelių mygtukų paspaudimų, kad užsakymas jus pasiektų jau kitą dieną!

Oliver.lt - Biurui. Mokyklai. Kūrybai.
informacija apie UAB „Oliveris“
5
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2022 m.