UAB „D-PIZZA LT“

RINKODAROS VADOVAS (-Ė)

2000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „D-PIZZA LT“

Mūsų pasiūlymas

Tapkite pasaulyje žinomos, tarptautinės kompanijos, besivadovaujančios aukščiausiais etikos standartais, nariu. Nuo Jūsų priklausys įmonės sėkmė Baltijos šalyse. Užtikrinsime visapusišką vadovų palaikymą, patogias darbui sąlygas miesto centre, galimybę nuolat gilinti savo žinias ir įgūdžius, nuoseklią ir įkvepiančią karjerą, sąžiningą atlyginimą ir motyvavimo sistemą.
Atėjo laikas naujam karjeros iššūkiui! Siųskite savo CV ir motyvacinį laišką, pasikalbėkime! Jūsų asmens duomenų saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Užduotys ir atsakomybės

Šiame darbe būsite atsakingas (-a) už rinkodaros strategijos kūrimą ir įgyvendinimą, rinkodaros biudžeto formavimą ir kontrolę, pardavimo planų sudarymą, rinkodaros skyriaus formavimą Lietuvoje ir Latvijoje. Vadovaujantis tarptautiniais įmonės standartais valdysite asortimentą, adaptuojant jį Baltijos šalių rinkoms, dalyvausite kainodaros kūrime. Rūpinsitės rinkodaros priemonių (lauko reklama, reklama internete, lojalumo programos, reklaminės akcijos, naujienlaiškiai ir kt.) įgyvendinimu, įgyvendinsite priemones, skirtas prekės ženklo žinomumo didinimui, kursite lokalaus marketingo strategiją restoranams. Organizuosite veiklą kitais pardavimo kanalais – bendradarbiausite su partneriais, verslo klientais ir pan. Organizuosite ir kontroliuosite rinkodaros veiksmus, atidarant naujus restoranus. Stebėsite rinkodaros ir meniu tendencijas kitose Domino‘s frančizės valstybėse. Išsamiau - susitikimo metu.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai

Tikimės, kad turite aukštajį universitetinį išsilavinimą, sėkmingos rinkodaros vadovo patirties, esate dirbęs (-usi) restoranų tinkle ar maisto produktų mažmeninės prekybos srityje; puikiai kalbate ir rašote anglų kalba ir bendraujate rusų k.; pasižymite puikiu kompiuteriniu raštingumu. Vertinsime, jei esate atsakingas lyderis ir komandos narys, gebate dirbti stresinėse situacijose, bendraujate profesionaliai, į situacijas žiūrite pozityviai, esate kūrybiškas ir rezultato siekiantis žmogus. Būtume dėkingi už Jus rekomenduojančių asmenų kontaktinę informaciją.
Tęskite savo karjerą tarptautinėje įmonėje, siųskite savo gyvenimo aprašymą, susipažinkime !

Atlyginimas

2000 €/mėn. į rankas
Darbo užmokestis priklauso nuo turimos kompetencijos.

UAB „D-PIZZA LT“

Domino’s Pizza žengia didelius žingsniu Lietuvoje! Rankų darbo picos, džiuginančios pasaulį savo picomis penkiuose kontinentuose ir 90-yje šalių, jau – ir Lietuvoje. Pasaulyje daugiau nei 310 000 darbuotojų, dirbančių Domino’s Pizza kompanijoje, vienija bendra misija – išplėsti neįmanomo ribas, ir bendras tikslas – stabiliai kokybiškas produktas. Šių metų liepos mėnesį Domino‘s Pizza atidarė savo 18 000 restoraną ir šis skaičius didėja kasdien. Tikimės, kad ir Lietuvos padalinys taps sėkminga kompanijos dalimi. www.dominos.com/index.intl.html
Šiandien į komandą kviečiame profesionalą šioms pareigoms:
See all ads of this company (7)
informacija apie UAB „D-PIZZA LT“
1072 €
Vid. atlyginimas bruto
150
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 480 €
25% uždirba 480-744 €
25% uždirba 744-1328 €
25% uždirba nuo 1328 €

You also might be interested in: