UAB „Gerduva“

Rinkodaros vadovas

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Gargždai, Klaipėda - UAB „Gerduva“

Darbo pobūdis

  • Įmonės įvaizdžio ir prekinio ženklo palaikymas;
  • Atstovaujamų prekių ženklų vystymas Lietuvos ir Baltijos šalyse;
  • Įmonės marketingo strategijos kūrimas ir įgyvendinimas;
  • Rinkodaros priemonių planavimas ir įgyvendinimas;
  • Klientų lojalumo programos vystymas;
  • Pardavimų skatinimo strategijos vystymas bendradarbiaujant su pardavimo skyriumi;
  • Komunikacijos strategijos socialiniuose tinkluose kūrimas;
  • Rinkodaros veiksmų ir rezultatų analizė;
  • Glaudus bendradarbiavimas su išoriniais partneriais deleguojant ir atliekant užduotis;
  • Bendravimas su užsienio partneriais vykdant įvairius projektus.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas rinkodaros ar panašioje srityje;
  • Ne mažesnė nei 3m. darbo patirtis rinkodaros srityje;
  • Stiprūs analitiniai, komunikacijos ir laiko planavimo įgūdžiai;
  • Iniciatyvumas, ambicingumas, orientacija į rezultatą;
  • Kūrybiškumas, nuoseklumas;
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
  • Pareigingumas, komunikabilumas;
  • Puikios anglų kalbos žinios.

  • Savirealizacijos galimybes įdomiame ir atsakingame darbe stabilioje, daugiau nei 28 metus sėkmingai rinkoje veikiančioje įmonėje.
  • Nuolatinį bendravimą su užsienio partneriais.
  • Komandiruotes Lietuvoje ir užsienyje.
  • Konkurencingą darbo užmokestį.
  • Draugiško ir jaunatviško kolektyvo pagalbą, paramą ir šypsenas tiek darbo pradžioje, tiek kasdienybėje.
  • Tobulėjimo galimybes (mokymai, komandiruotės ir pan.).
  • Visą parą galiojantį gyvybės draudimą.
  • Darbą erdviame ofise Gargžduose.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas

UAB „GERDUVA“ – didmenine, mažmenine ir elektronine namų apyvokos reikmenų prekyba užsiimanti įmonė, rinkoje veikianti jau beveik 30 metų. „GERDUVA” mažmenos tinklas jungia 14 parduotuvių visoje Lietuvoje. Įmonės sėkmės paslaptis – patikimi verslo partneriai, nepriekaištingos kokybės produkcija, ilgi garantiniai laikotarpiai, išskirtinis dėmesys klientams, darbas su individualiais užsakymais, platus asortimentas. „Gerduva“ – jūsų namų švaros, gerovės ir jaukumo ekspertai.
Įmonė taip pat kuria ir valdo kepyklėlių – kavinių tinklą „IEVOS SKANĖSTAI”, kurį šiuo metu sudaro konditerinis cechas ir picerija Gargžduose ir arbatinės Klaipėdos mieste. Prieš 4 metus duris atvėrė ir restoranas "Vaflių namai" Vilniuje. Įmonės stiprybė – šeimos verslas ir komandinis darbas, o šiandien ieškome dar vieno šeimos nario darniam ir nuolat augančiam kolektyvui papildyti.
informacija apie UAB „Gerduva“
1506 €
Vid. atlyginimas bruto
124
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1265 €
25% uždirba 1265-1362 €
25% uždirba 1362-1537 €
25% uždirba nuo 1537 €