Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
A. Žilinskio ir ko UAB
More about company »

Rinkodaros vadovas (statybinė dalis darbui su sąmatininkais)

Kaunas - A. Žilinskio ir ko UAB

Darbo pobūdis

Statybos verslo rinkodaros strategijos kūrimas, įgyvendinimas ir kontrolė;
Statybos verslo rinkodaros biudžeto planavimas, vykdymas ir kontrolė;
Rinkos poreikių, tendencijų, pokyčių sekimas, naujų idėjų generavimas ir lankstus pardavimų skatinimo priemonių pasirinkimas ir įgyvendinimas;
Įmonės interesų atstovavimas bendradarbiaujant su išorinėmis kompanijomis rinkodaros srityse.

Reikalavimai

Aukštasis statybos inžinerijos išsilavinimas;
Sąmatų sudarymo ir skaičiavimo patirtis statybos objektams;
Panašaus darbo patirtis (pageidautina bent apie 2 metai);
Puikūs bendradarbiavimo, vadovavimo, planavimo ir organizavimo įgūdžiai;
Strateginis mąstymas, derybų įgūdžiai, įgimtas kūrybiškumas, dėmesys detalėms, savarankiškumas;
Reiklumas - kokybiškam užduoties atlikimui.
Sėkmingų rinkodaros strategijų įgyvendinimo pavyzdžiai;
Mokėti dirbti Sistelos programa;
Darbo vieta Kaune arba Jurbarke;
Vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

Darbą finansiškai stabilioje kompanijoje;
Galimybę prisidėti prie įmonės, esančios rinkodaros strateginių sprendimų formavimo ir įgyvendinimo;
Išskirtines galimybes realizuoti save, dirbti su pačiais geriausiais darbuotojais savo srityje;
Patrauklias darbo sąlygas ir konkurencingą atlyginimą.

Kita info
Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Statybos rinkoje dirbanti Kompanija, kurioje dirba apie 500 darbuotojų. Įmonė nuolat stabiliai auga ir plečiasi tiek geografiškai, tiek siūlomų paslaugų kiekiu.