Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Windex Group"
More about company »

RINKODAROS VADYBININKAS (-Ė)

Nuo 850 Eur
Kaunas - UAB "Windex Group"

Darbo pobūdis

  • įmonės rinkodaros biudžeto kūrimas ir kontrolė, rinkodaros tikslų įgyvendinimas;
  • pardavimo skatinimo sprendimų ir lojalumo priemonių B2C, B2B kūrimas ir realizavimas;
  • tinklapio, naujienlaikraščių ir socialinių tinklų turinio planavimas, ruošimas, įgyvendinimas bei rezultatų vertinimas;
  • internetinės reklamos kampanijų kūrimas ir vykdymas, efektyvumo analizė;
  • įmonės atstovavimas parodose; priemonių, reikalingų parodoms organizavimas;
  • operatyvus problemų sprendimas ir bendradarbiavimas su kitais padaliniais.

Reikalavimai

  • aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas rinkodaros srityje;
bent 1 – 2 metų darbo patirtis elektroninės rinkodaros srityje ( patirtis dirbant su skaitmenine rinkodara (google adwords, analytics, socialiniais tinklais) būtų privalumas);
  • atsakingumas, kruopštumas, pareigingumas; komunikabilumas;
  • greitas reagavimas į rinkos naujienas, tendencijas, sugebėjimas prisitaikyti prie naujų programų;
  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office programų paketas).

Mes jums siūlome

  • darbą vienoje pirmaujančių langų gamybos ir prekybos įmonių;
  • profesinius mokymus bei kvalifikacijos kėlimą;
  • Stabilų atlyginimą bei priedus už rezultatus; papildomą įmonės motyvacinį paketą;
  • Pagarbų požiūrį į darbuotoją.

Atlyginimas

Nuo 850 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Viena pirmaujančių langų gamybos ir prekybos įmonių, turinti daugiau nei 22 metų patirtį (www.windex.lt; www.plazlangai.lt)
Informacija apie UAB "Windex Group"
1202 €
Vid. atlyginimas bruto
(34% didesnis už LT vidurkį)
58
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Laurynas Remeikia