Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Sporto infrastruktūra“

Rinkodaros vadybininkas (-ė)

Kaunas - UAB „Sporto infrastruktūra“

Darbo pobūdis

„Girstučio“ baseinas kviečia prisijungti prie komandos rinkodaros vadybininką (-ę), kuris (-i) būtų atsakingas už ,,Girstučio“ vardo kūrimą ir puoselėjimą:
  • Internetinio tinklalapio ir socialinių tinklų priežiūra (Facebook, Instagram, LinkedIn, TripAdvidor);
  • Renginių, projektų, vaikų stovyklos organizavimas ir kuravimas;
  • Tekstų kūrimas;
  • Marketingo strategijos vykdymas;
  • Reklaminių pozicijų pardavimai;

Reikalavimai darbuotojui

  • Kūrybiškumas;
  • Atsakingumas;
  • Patirtis su socialiniais tinklais;
  • Iniciatyvumas ir pozityvumas;
  • Patirtis rinkodaros srityje.

Privalumai:
  • Nuotraukų, video maketavimas;
  • Fotografavimas;
  • Internetinio puslapio valdymas;
  • Patirtis su Google AdWords;

  • Įdomų darbą, draugišką ir jaunatvišką kolektyvą, smagias išvykas;
  • Galimybę turėti nepriekaištingą kūną, nes plaukioti baseine, sportuoti treniruoklių ar grupinių treniruočių salėje galėsi prieš darbą, po darbo, o jeigu norėsi ir per pietų pertrauką;
  • Visas socialines garantijas;

Girstučio baseinas- vienas iš didžiausių sveikatingumo ir sporto kompleksų Lietuvoje.

Girstučio baseine organizuojame aktyvų poilsį ir laisvalaikį. Čia galite sveikatintis, plaukti, sportuoti treniruoklių salėje, išbandyti grupinius užsiėmimus. Klientams siūlome didelį pasirinkimą treniruočių.

Girstučio baseino erdvėje yra net 4 baseinai: 50 m., 25 m.,pramoginis ir vaikų. 4 sūkurinės vonios, 9 pirtys, nusileidimo kalnelis, "Iššūkių takas", treniruoklių salė, 2 grupinių užsiėmių salės.

Baseine įsikūrusi plaukimo akademija ,,Banga” siūlo vaikų ir suaugusiųjų mokymo plaukti treniruotes.