You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Obelių grupė“ įmonių grupė

Rinkodaros vadybininkas (-ė)

1200 €/mėn. Į rankas
Kaunas, Jonava, Kaišiadorys - UAB „Obelių grupė“ įmonių grupė

Darbo pobūdis:

  • Reklaminių kampanijų ir rinkodaros projektų planavimo bei įgyvendinimo;
  • Spausdintinės ir skaitmeninės komunikacijos kūrimo;
  • Įmonės internetinės svetainės, socialinių tinklų (Facebook /LinkedIn) bei naujienlaiškių turinio kūrimo bei administravimo;
  • Skaitmeninės reklamos koordinavimo (Facebook Ads, Google Ads);
  • Rinkos poreikių, tendencijų, pokyčių sekimo, konkurencinės aplinkos monitoringo;
  • Rinkodaros biudžeto planavimo ir monitoringo;
  • Pardavimus skatinančių priemonių, lojalumo planavimo ir įgyvendinimo;
  • Bendradarbiavimo su išorinėmis agentūromis bei įmonės partneriais;
  • Renginių, mokymų organizavimo.

Reikalavimai darbuotojui:

  • Turi ne mažesnę kaip 2 metų panašaus darbo patirtį;
  • Baigei mokslus marketingo/rinkodaros/komunikacijos/kūrybos srityje;
  • Labai gerai moki anglų kalbą, rusų kalba - privalumas;
  • Žinai kaip veikia skaitmeninė reklama (Google Analytics, Facebook Ads, Google Ads);
  • Gebi sklandžiai dėstyti mintis žodžiu ir raštu;
  • Pasižymi analitiniu mąstymu, gebėjimu sisteminti medžiagą ir ją analizuoti;
  • Sieki užsibrėžtų KPI‘sų ir esi orientuotas (-a) į rezultatą;
  • Moki naudotis bent viena dizaino kūrimo programa (Adobe Photoshop/ Ilustrator/Corel Draw) – didelis privalumas;
  • Gebi savarankiškai planuoti ir organizuoti savo darbą, teikti pasiūlymus;
  • Pasižymi kūrybiškumu, domiesi rinkodaros naujovėmis;
  • Didžiuojiesi savo atliktais darbais ir esi pasiruošęs juos pristatyti.

Jums siūlome:

  • Darbą stabilioje, sėkmingoje ir augančioje įmonėje;
  • Jaunus, kūrybiškus ir pašėlusius kolegas;
  • Veiksmų ir idėjų laisvę;
  • Pačius smagiausius įmonės vakarėlius;
  • Geras darbo sąlygas;
  • Galimybę augti ir tobulėti kartu su besiplečiančia įmone;
  • Karjeros galimybes ir profesinius iššūkius.

Atlyginimas

1200 €/mėn. į rankas

Respublikinis veterinarijos aprūpinimo centras nuo 1993 metų kaupiame patirtį ir žinias veterinarijos srityje, dalinamės jomis su savo klientais, partneriais ir nuolat augame. Esame įmonė, tiekianti ne tik kokybiškas prekes, bet ir visapusiškas paslaugas bei profesionalias konsultacijas ūkiams.
Kvalifikuotų specialistų ir veterinarijos gydytojų komanda stengiasi įsiklausyti į kiekvieną problemą ir parinkti geriausius sprendimo būdus. Nuoseklus tikslų siekimas bei sąžiningas darbas šiandien leidžia džiaugtis lyderiaujančiomis pozicijomis rinkoje.
RVAC yra narė „Obelių grupės“, kuriai priklauso maisto produktų gamybos ir prekybos, nekilnojamo turto valdymo ir veterinarijos paslaugas teikiančios įmonės Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.