Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Commercial Engineering Technologies"
More about company »

RINKODAROS VADYBININKAS (-Ė)

600–1600 Eur
Vilnius - UAB "Commercial Engineering Technologies"

Darbo pobūdis

  • Marketingo strategijos kūrimas ir įgyvendinimas;
  • Pardavimo planų sudarymas ir įgyvendinimas;
  • Užsakymų vykdymo koordinavimas;
  • Biudžeto planavimą bei paskirstymą;
  • Rinkodaros kampanijų bei kanalų kokybės analizę, pasiūlymų teikimą ir įgyvendinimą;
  • Individualių komercinių pasiūlymų ruošimas ir sutarčių sudarymas potencialiems klientams;
  • Darbas su esamais klientais.

Reikalavimai

  • Turite ne mažesnę nei 2 metų patirtį marketingo srityje B2B sektoriuje;
  • Būtina pardavimų, bei paslaugų ar produktų pristatymo patirtis;
  • Patirtis dirbant su Google Ads, SEO, Facebook, Google Analytics ir kitais internetinėmis rinkodaros kanalais;
  • Patirtis bendraujant su vadovais, sugebėjimas atrasti bendrą kalbą ir įtikinti;
  • Sugebi puikiai kalbėti ir rašyti Lietuvių kalba;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
  • Esi pozityvus žmogus, noriai sieki užsibrėžtų tikslų, sugebi dirbti savarankiškai ir komandoje.

Privalumai:
  • Gali laisvai kalbėti, bei rašyti: Anglų, Norvegų, Švedų kalba ir kt.;

Mes jums siūlome

  • Tavo darbo rezultatus atitinkantį atlyginimą;
  • Profesinio tobulėjimo ir saviraiškos galimybes;
  • Palaikančius, draugiškus ir pozityvius kolegas;
  • Google mokymai;
  • Stalo futbolo turnyrus.

Atlyginimas

600–1600 Eur atskaičius mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Commercial Engineering Technologies įmonė atitiko visus „Google“ reikalavimus ir buvo pripažinta kvalifikuotu „Google“ reklamavimo profesionalu.
Mumis pasitiki įmonės Lietuvoje ir užsienyje, mes teikiame profesionalias ir kokybiškas interneto marketingo paslaugas. Mums svarbus kiekvienas klientas, todėl siūlome įvairius sprendimo būdus ne tik didelėms kompanijoms, bet ir smulkioms įmonėms.
Informacija apie UAB "Commercial Engineering Technologies"
753 €
Vid. atlyginimas bruto
8
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Kšištof Leščevskij