Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „General Financing“
More about company »

Rinkodaros vadybininkas (-ė)

Vilnius - UAB „General Financing“

Darbo pobūdis

Padalinys/sritis: Rinkodaros departamentas,

Jeigu:
  • Kūrybiškumas yra Tavo antrasis aš;
  • Kurti tekstus Tau yra taip pat paprasta kaip išsivalyti dantis;
  • Socialiniuose tinkluose ir kitose skaitmeninėse erdvėse nardai kaip žuvis vandenyje;
  • Esi girdėjęs su kuo valgoma turinio rinkodara ar teko prisidėti prie vidinės komunikacijos projektų;
  • Patirtis rinkodaros, komunikacijos ar reklamos srityje jau „slegia“ Tavo pečius bent dvejus metus.

Susitikime, nes visi geri dalykai prasideda nuo paprasto pokalbio.

Reikalavimai

Be to:
  • Drąsiai priimi iššūkius ir naujoves, gerai jautiesi nuolat besikeičiančioje aplinkoje, esi komunikabilus, atsakingas ir iniciatyvus;
  • Norėtum dirbti jaunatviškame, veržliame, draugiškame bei palaikančiame kolektyve, kasdien sužinoti bei patirti ką nors naujo ir nuolat tobulėti.

Mes jums siūlome

  • Terminuotą (~2 metų) darbo sutartį;
  • Nuolatinius kvalifikacijos kėlimo kursus;
  • 24 kasmetinių atostogų dienas bei papildomas poilsio dienas kitomis progomis (pavyzdžiui gimimo dieną);
  • Visą parą galiojantį draudimą nuo nelaimingų atsitikimų;
  • Socialinių naudų paketą ir kitas papildomas motyvacines priemones, apie kurias plačiau papasakosime pokalbio metu.

Siųsk gyvenimo aprašymą (CV) per CVbankas sistemą.
Apie atrankos rezultatus informuosime tik atrinktus kandidatus.

Padėk mums įgyvendinti žmonių tikslus dar šiandien! Kviečiame į profesionalią, novatorišką ir sąžiningą „General Financing” komandą. Drauge sieksime bendro tikslo ir kursime ilgalaikius, draugiškus santykius su klientais. Vertiname partnerystę ir vienybę, todėl pasirūpinsime įdomiais ir naudingais mokymais, pasiūlysime konkurencingą atlyginimą, papildomas atostogų dienas, socialinių naudų paketą ir skanius penktadienio pusryčius su kolegomis. Atsakingai auginsime Tave ir Tavo karjerą!