UAB „Limarto LT“

Rinkodaros vadovas (-ės)

1200-3500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Limarto LT“

Darbo pobūdis

Ieškome profesionalo puikiai išmanančio rinkodarą/marketingą.
Rengti ir įgyvendinti marketingo ir komunikacijos strategiją bei taktiką.
Ruošti reklaminę (tekstinę ir vizualinę) medžiagą, komercinius pasiūlymus ir pardavimams skirtą medžiagą.
Analizuoti reklamos priemonių, e. kanalų efektyvumą, ieškoti geriausių sprendimų.
Išorinės įmonės komunikacijos vystymas.
Įmonės produkcijos marketinginės medžiagos vystymas bei administravimas.
Socialinių tinklų reklamų kūrimas ir priežiūra;
Google Ads, Google Analytics, Google My Business paskyrų valdymas, reklamų kūrimas ir priežiūra;
Naujienlaiškių kūrimas;
Internetinės svetainės valdymas ir tobulinimas;
Ataskaitų rengimas.

Reikalavimai

Tikimės, kad moki efektyviai organizuoti savo darbą ir dirbti savarankiškai. Šiuo metu neturime nei vieno žmogaus dirbančio su rinkodara, tad turėsi unikalią galimybę užsiauginti savo komandą. Ieškome savo darbą išmanančio žmogaus, nes mes nieko neišmanome šioje srityje, todėl negalėsime tavęs išmokyti. (galėsime pasiūlyti nebent papildomus kursus įmonės sąskaitą). Tikimės, kad tu mokysi mus, būsi ambicingas, bei savo geru darbu ir rezultatais užauginsi mūsų įmonėje rinkodaros/marketingo skyrius, kuriems vadovausi. Žinoma, iki to reikės nemažai įdirbio, tačiau visos galimybės tau atviros.
Tikimės, kad turi patirties rinkodaros srityje, turi šias savybes - komunikabilumas, iniciatyvumas, atsakingumas, sąžiningumas.
Moki dirbti su „Photoshop“, „Corel Draw“, „Adobe Illustrator“ arba kita nuotraukų redagavimo programa.
Žinai kas tai yra "Wordpress", "Woocommerce". Google Ads, Google Analytics, Google My Business paskyrų valdymas, reklamų kūrimas ir priežiūra.

Mes jums siūlome

Įdomų darbą su populiariausiais pasaulyje prekiniais ženklais.
Atkgį, kuris priklausys tik nuo jūsų sugebėjimų ir lygio, jeigu turite mums naudingos patirties, mes už ją jums pasiryžę sumokėti.
Galimybę užsiauginti savo komandą.
Esant geriems rezultatams, pasiūlysime jums procentinį priedą prie atlygio, kurio dydis priklauso nuo jūsų generuojamų pajamų.

Atlyginimas

1200-3500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Plius priedai už pasiektus rezultatus. Priedų suma, priklauso nuo jūsų darbo rezultatų, ji gali būti didesnė už pagrindinį atlygį.

Turime dvi parduotuves SNYKS ir SHOELAND.
informacija apie UAB „Limarto LT“
2268 €
Vid. atlyginimas bruto
(49% didesnis už LT vidurkį)
6
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.