Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB "Lietuvos geležinkeliai"
More about company »

Rinkos analitikas (-ė)

Vilnius - AB "Lietuvos geležinkeliai"

Darbo pobūdis

Rinkos analitikas (-ė) bus atsakingas už mikroekonominių ir makroekonominių veiksnių analizę ir vertinimą Centrinės, Rytų ir Šiaurės Europos šalyse.

paskirtų šalių rinkos poreikių ir dinamikos, konkurencinės aplinkos analizė;
duomenų rinkimas ir sisteminimas, skaičiavimų atlikimas, įžvalgų teikimas, grafinio vaizdavimo užtikrinimas;
prognozių rengimas pasitelkiant matematinius statistinius metodus;
naujų analizės metodų inicijavimas ir diegimas, esamų metodų tobulinimas;
dalyvavimas projektuose, kuriuose reikalingas analitinis vertinimas.

Reikalavimai

aukštasis išsilavinimas ekonomikos, statistikos, finansų ar kitų tiksliųjų mokslų srityse;
gebėjimas suprasti transporto verslo specifiką, identifikuoti veiksnius lemiančius atitinkamus verslo rezultatus;
ekonometrijos, statistinės analizės, rinkotyros žinios, duomenų modeliavimo, algoritmų kūrimo įgūdžiai;
geras anglų kalbos mokėjimas, rusų, lenkų ar vokiečių kalbos žinios – privalumas;
dėmesys detalėms, iniciatyvumas, atsakingumas, puikūs laiko planavimo įgūdžiai, gebėjimas dirbti komandoje;
analitinis, loginis mąstymas, orientacija į rezultatą;
puikūs darbo MS Office įgūdžiai.

Mes jums siūlome

atsakingą ir įdomų darbą vienoje didžiausių šalies įmonių;
dinamišką darbą pokyčių laikotarpiu, kai atsiveria galimybės prisidėti prie bendrovės veiklos gerinimo;
profesionalių iššūkių kupiną kasdienybę, dalyvavimą įvairių projektų įgyvendinime, saviraiškos galimybes;
komandinio darbo atmosferą, asmeninį ir profesinį tobulėjimą, mokymus ir kvalifikacijos kėlimą, karjeros galimybes.

AB „Lietuvos geležinkeliai" – didžiausia Lietuvos transporto sektoriaus įmonė ir viena moderniausių geležinkelio įmonių visoje Rytų ir Centrinėje Europoje. Bendrovės grupėje dirba apie 10 tūkst. darbuotojų.
Informacija apie AB "Lietuvos geležinkeliai"
1510 €
Vid. atlyginimas bruto
(69% didesnis už LT vidurkį)
7676
Darbuotojų skaičius
> 100 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1116 €
25% uždirba 1116-1348 €
25% uždirba 1348-1737 €
25% uždirba nuo 1737 €
Vadovas: Mantas Bartuška