Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Jungtinė centrinė kredito unija
More about company »

Rizikų analitikas (-ė):

Vilnius - Jungtinė centrinė kredito unija

Darbo pobūdis

  • Stebi, vertina ir analizuoja likvidumo, rinkos, koncentracijos ir operacinę rizikas
  • Kuria ir įgyvendina rizikų stebėjimo ir vertinimo modelius, nustato ir kontroliuoja limitus
  • Dalyvauja kuriant klientų kreditingumo vertinimo, kredito rizikos vertinimo ir kitus modelius
  • Dalyvauja vidinių KREDA grupės procedūrų kūrimo procese
  • Dalyvauja veiklos rizikų valdymo sistemų tobulinimo procesuose, inicijuoja ir diegia naujus analizės metodus
  • Rengia periodines rizikos ataskaitas
  • Dalyvauja testavimo nepalankiausiomis sąlygomis ir ICAAP bei ILAAP procesuose
  • Konsultuoja KREDA grupės darbuotojus rizikos valdymo klausimais

Reikalavimai

  • Ne mažiau kaip 2 metų panašaus pobūdžio darbo patirtis kredito įstaigoje
  • Aukštasis universitetinis finansų, matematikos ar statistikos srities išsilavinimas
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Excel, MS Visual Basic, MS PowerPoint)
  • Gebėjimas sisteminti ir analizuoti didelės apimties duomenų kiekius, SQL žinios
  • Analitinis mąstymas, atsakingumas, savarankiškumas
  • Geros anglų kalbos žinios

Mes jums siūlome

  • Galimybę tapti profesionalios ir draugiškos komandos dalimi
  • Profesinius iššūkius ir galimybę nuolat tobulėti
  • Motyvuojantį atlyginimą
  • Modernią darbo vietą Vilniaus centre

Atlyginimas

Derybų klausimas

Jungtinė centrinė kredito unija KREDA vienija 11 kredito unijų Lietuvoje. KREDA tikslas - teikti finansines paslaugas KREDA grupės nariams ir jų klientams.

Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos!!!
Informacija apie Jungtinė centrinė kredito unija
3039 €
Vid. atlyginimas bruto
(3 kartus didesnis už LT vidurkį)
13
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Kristina Simonovič