Job ad is not active
You cant candidate to it anymore

Rūšiuotojas (-a)

Darbo vieta

Darbo pobūdis

  • Sandėlyje esančio drožtinio medžio lukšto bei medienos rūšiavimas pagal kokybę;
  • Palečių pakavimas.

Reikalavimai

  • Noras dirbti;
  • Sąžiningumas, kruopštumas ir operatyvumas atliekant užduotis.

Mes jums siūlome

  • Visuomet laiku mokamą motyvuojantį atlyginimą;
  • Draugišką kolektyvą;
  • Darbą stabiliai veikiančioje ir besiplečiančioje įmonėje
Telefonas pasiteiravimui 8614 82 085, Ilona

Atlyginimas

Derybų klausimas

UAB "WOOD LINE"

Pagrindinė UAB "WOOD LINE" veiklos sritis - didmeninė ir mažmeninė prekyba baldų ir interjero pramonei skirtomis žaliavomis. Įmonė atstovauja stambiausius Europos, JAV, bei kitų šalių drožtinio ir lukštento lukšto, pjautinės medienos, medinių briaunų, klijuoto medinio tašo, plokštinių medžiagų, klijų ir kt. žaliavų gamintojus Lietuvoje.
Įmonėje vid. atlyginimas 1661€
2 kartus didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra rugpjūčio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)