Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Hotel Neris"
More about company »

Ryšių su klientais koordinatorius (-ė), Guest Relations coordinator

Kaunas - UAB "Hotel Neris"

Darbo pobūdis

Užtikrinti, kad svečių viešnagė praeitų sklandžiai, įsimintinai ir jie norėtų sugrįžti. Profesionaliai ir paslaugiai sutikti ir pasitikti, įregistruoti ar išregistruoti viešbučio svečius. Reikalui esant palydėti į kambarius atvykusius svečius. Atkreipti dėmesį į kasdienius svečių poreikius, užtikrinti, kad jie bus laiku išpildyti. Suteikti visą reikalingą informaciją svečiams apie viešbutį, taip pat rekomenduoti kas vyksta mieste. Glaudžiai bendradarbiaujant su svečių priėmimo tarnyba, atlikti įvairius administracinius darbus: iš anksto tikrinti visus VIP kambarius ir užtikrina, kad visi kambariai yra švarūs ir paruošti įregistruoti; kasdien tikrinti VIP svečių sąrašą ir atkreipti dėmesį į svečių poreikius; analizuoti galimus klientų komentarus, juos sisteminti, registruoti, neatidėliojant spręsti iškilusias problemas - siūlyti sprendimo būdus, informuoti apie jas atsakingus asmenis.

Reikalavimai

  • Jūsų tikslas bus užtikrinti, savo paslaugumu, maloniu bendravimu ir profesionalumu, kad viešbučio svečiai mėgautųsi viešnage ir planuotų grįžti.
  • Jūs turėtumėte būti puikus komunikatorius, kuris susidūręs su įvairiomis situacijomis, gebėtų jas sklandžiai ir operatyviai išspręsti.
  • Jūs turėtumėte būti patikimi ir orientuoti į klientus.
  • Laisvai kalbėti anglų, vokiečių ir rusų kalbomis.
  • Darbo viešbutyje patirtis būtų privalumas.
  • Patirtis aptarnavimo ar paslaugų sektoriuje bent 2 metus.
  • Geranoriškumas, pozityvumas ir gebėjimas dirbti komandoje dėl bendro tikslo.
  • Suderinti darbą vakarinėje pamainoje.

Mes jums siūlome

  • puikias darbo sąlygas tarptautinėje kompanijoje.
  • neterminuotą darbo sutartį.
  • konkurencingą atlyginimą.
  • socialines garantijas.
  • darbas vakarinėje pamainoje, slenkančiu grafiku, taikant suminę darbo laiko apskaitą.
  • motyvacinę programą, mokymus , tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

Derybų klausimas

Kviečiame Jus tapti Park Inn by Radisson Kaunas komandos dalimi. Jūs prisijungsite prie sparčiai pasaulyje besiplečiančios kompanijos, turinčios galimybę Jums pasiūlyti asmeninį ir profesinį tobulėjimą bei karjeros galimybes. Mes kuriame įsimintinas akimirkas sau ir svečiams, vertiname atvirą ir nuoširdų bendravimą, ugdome talentus. Park Inn by Radisson Kaunas viešbutis priklauso Radisson Hotel Group viešbučių tinklui. Tai tarptautinį pripažinimą pelniusi viešbučių grupė, kurios viešbučiai mėgstami svečių dėl aukštų aptarnavimo standartų ir inovatoriškų koncepcijų. Viešbutyje yra įrengti 206 svečių kambariai, 140 vietų restoranas, 40 vietų baras bei modernus konferencijų ir renginių centras su 8 daugiafunkcinėmis salėmis. Jei Jus domina darbas paslaugų sferoje, mėgstate ir mokate bendrauti, esate paslaugus ir iniciatyvus, sąžiningas ir atsidavęs darbui optimistas, kviečiame tapti mūsų komandos nariu.
Informacija apie UAB "Hotel Neris"
731 €
Vid. atlyginimas bruto
92
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Tiit Ottis