Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
VšĮ „Lietuvos Energetikos Agentūra“

Ryšių su visuomene ir administravimo skyriaus vadovas (-ė)

2300-2700 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Online interview
Vilnius - VšĮ „Lietuvos Energetikos Agentūra“

Darbo pobūdis

  • Sprendžia skyriaus kompetencijai priskirtus klausimus, užtikrina skyriaus uždavinių ir funkcijų įgyvendinimą.
  • Organizuoja skyriaus veiklą, paskirsto darbus, kontroliuoja darbuotojų vykdomus pavedimus.
  • Rengia ir įgyvendina LEA komunikacijos strategiją.
  • Koordinuoja LEA direktoriaus pranešimų, kalbų rengimą, atsako už LEA įvaizdžio formavimą.
  • Koordinuoja LEA viešųjų renginių organizavimą, dalyvauja LEA direktoriaus rengiamuose pasitarimuose, vizituose, susitikimuose su užsienio delegacijomis bei įmonių, verslininkų asociacijų ir verslo atstovais, teikia visuomenės informavimo priemonių atstovams LEA poziciją svarstytais klausimai.
  • Rengia spaudos konferencijas, planuoja susitikimus su žiniasklaidos atstovais.
  • Inicijuoja, koordinuoja ir administruoja projektinių paraiškų rengimą, o projektų vykdymo atvejų, vykdo projekto turinyje numatytas projekto viešinimo ar kitas veiklas.
  • LEA direktoriaus pavedimu atstovauja LEA kitose institucijoje ir įstaigose, dalyvauja žinybinių ir tarpžinybinių darbo grupių, komisijų veikloje.
  • LEA direktoriaus pavedimu atstovauja Lietuvos Respublikai ir/arba LEA ES ir tarptautinėse institucijose.

Visos funkcijos pateikiamos: ena.lt puslapyje.

Reikalavimai

  • Aukštasis universitetinis arba jam prilygstantis išsilavinimas (magistro kvalifikacinis laipsnis). Socialinių mokslų studijų srities vadybos ir (ar) verslo administravimo krypties magistro kvalifikacinis laipsnis arba jam prilygstantis išsilavinimas.
  • 3 metų darbo patirtis komunikacijos ir ryšių su visuomene srityje.
  • Anglų kalba B2 lygiu (pateikiant patvirtinantį dokumentą).

Atlyginimas

2300-2700 €/mėn. neatskaičius mokesčių

LEA yra energetikos kompetencijų ir duomenų centras,
kuris įkurtas 2019 m. sujungus dvi valstybės įmones –
Energetikos agentūrą ir Lietuvos naftos produktų
agentūrą.

Lietuvos energetikos agentūros misija - kurti saugią ir
tvarią Lietuvos energetikos ateitį. Tai norima pasiekti per
efektyviai vykdomus darbus. LEA atlieka Nacionalinės
energetinės nepriklausomybės strategijos ir Nacionalinio
energetikos ir klimato srities plano įgyvendinimo
stebėseną, koordinuoja energijos vartojimo auditą, užtikrina naftos produktų valstybės atsargų kaupimą ir funkcionuoja kitose įstaigos veiklos srityse.
informacija apie VšĮ „Lietuvos Energetikos Agentūra“
4128 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5 karto didesnis už LT vidurkį)
20
Darbuotojų skaičius
0 -5 tūkst. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2870 €
25% uždirba 2870-3578 €
25% uždirba 3578-5002 €
25% uždirba nuo 5002 €