Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „ATOSTOGŲ PARKAS“
More about company »

Ryšių su visuomene ir rinkodaros specialistas (-ė)

Palanga, Klaipėda - UAB „ATOSTOGŲ PARKAS“

Darbo pobūdis

Didžiausias Vakarų Lietuvoje poilsio ir sveikatinimo kompleksas „Atostogų parkas“ ieško ryšių su visuomene ir rinkodaros specialisto (-ės).

Darbo pobūdis:
  • komunikacija socialiniuose tinkluose „Facebook“, „Instagram“, „Youtube“, turinio ruošimas ir pildymas, reklamos užsakymas, ataskaitų ruošimas;
  • įmonės internetinės svetainės turinio priežiūra ir pildymas;
  • tekstų tinklaraščiui rašymas, temų paieška;
  • turinio naujienlaiškiams rengimas ir naujienlaiškių platinimas;
  • vidinė komunikacija: informacijos įmonės darbuotojams ruošimas ir pateikimas;
  • turinio leidiniams, brošiūroms, lankstinukams, skrajutėms rengimas, užduočių suformavimas grafikos dizaineriams;
  • dalyvavimas visuose komunikacijos projektų kūrybiniuose procesuose, idėjų pateikimas, generavimas, inicijavimas.

Reikalavimai

  • Išsilavinimas žurnalistikos, komunikacijos, rinkodaros, medijų, leidybos, ryšių su visuomene ar panašiose srityse.
  • Puikūs rašymo įgūdžiai.
  • Patirtis administruojant „Facebook“, „Instagram“, „Youtube“, darbas su Ads Manager.
  • Anglų kalbos žinios.
  • Darbo patirtis – nuo 1 metų.
  • Asmeninės savybės: iniciatyvumas, kūrybiškumas, gebėjimas dirbti operatyviai, pozityvumas.

Privalumai:
Rusų kalbos žinios.

Mes jums siūlome

  • Kūrybinį darbą augančioje didelėje įmonėje;
  • Tobulėjimo galimybes;
  • Darbą draugiškoje jaunatviškoje komandoje.

Informuosime tik atrinktus kandidatus.

CV ir motyvacinį laišką siųsti el. paštu iki rugsėjo 16 dienos.

Didžiausias Vakarų Lietuvoje poilsio ir sveikatinimo kompleksas „Atostogų parkas“ - 15 skirtingų baseinų Jūsų poilsiui ir sveikatai, gintaru alsuojantis SPA centras, 2 maitinimo įstaigos, vienintelė pasaulyje natūralaus gintaro pirtis, viešbutis.
Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkai, Kretingos r.
Informacija apie UAB „ATOSTOGŲ PARKAS“
616 €
Vid. atlyginimas bruto
183
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 548 €
25% uždirba 548-598 €
25% uždirba 598-705 €
25% uždirba nuo 705 €
Vadovas: Ričardas Jovaiša