Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Kauno grūdų įmonių grupė
More about company »

RYŠIŲ SU VISUOMENE SPECIALISTO (-ĖS)

Vilnius - Kauno grūdų įmonių grupė

Darbo pobūdis

Plėtoti įmonės korporatyvinės komunikacijos strategiją, rengti jos įgyvendinimo planą, numatyti ir įgyvendinti tikslines programas;
Planuoti ir valdyti skirtingų verslų komunikacijos projektus, atlikti informacijos sklaidos organizavimo funkciją, supažindinant visuomenę su įmonės verslo projektais, gaminama produkcija, vykdomomis socialinės atsakomybės iniciatyvomis;
Formuoti ir palaikyti profesionalius bendradarbiavimo ryšius su žiniasklaida: rengti ir platinti pranešimus, organizuoti spaudos konferencijas, inicijuoti radijo ir televizijos laidų reportažus;
Atlikti internetinių svetainių priežiūros darbus.

Reikalavimai

Aukštasis universitetinis išsilavinimas (komunikacijos, žurnalistikos, rinkodaros specializacija);
Žiniasklaidos rinkų (tiek Lietuvos, tiek užsienio) darbo principų žinojimas;
Išlavinti įgūdžiai taisyklingai rašyti tekstą lietuvių ir anglų kalbomis;
Gebėjimas dirbti greitu tempu, generuoti rezultatyvias iniciatyvas, operatyvus persiorientavimas dirbant su skirtingomis užduotimis, savarankiškumas;
Puikūs darbo komandoje įgūdžiai, savitvarda stresinėse situacijose.

Mes jums siūlome

Darbą nuolat augančioje, patikimoje įmonėje;
Saviraiškos bei profesinio tobulėjimo augimo galimybes;
Kompetencijas ir rinkos sąlygas atitinkantį atlygio paketą.

„KG Group“ įmonių grupę sudaro: AB „Kauno Grūdai“, AB „Vilniaus paukštynas“, AB „Kaišiadorių paukštynas“. Įmonių grupės veikla orientuota į Lietuvos žemės ūkio plėtrą, į pagamintų produktų su pridėtine verte gamybą ir eksporto didinimą bei vartotojų poreikius, kuriuos kompanija tenkina integruodama veiklas. Įmonių grupė turi gamybinių padalinių visoje Lietuvoje ir užsienyje bei vienija daugiau nei 3500 darbuotojų komandą.
Informacija apie Kauno grūdų įmonių grupė
1261 €
Vid. atlyginimas bruto
(41% didesnis už LT vidurkį)
815
Darbuotojų skaičius
> 100 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Tautvydas Barštys