Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „BSS grupė“
More about company »

Rytų regiono vadovas (-ė)

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „BSS grupė“

Darbo pobūdis

Įmonei augant kviečiame prie vadovų komandos prisijungti Rytų regiono vadovą (-ę), kuris (-i) būtų atsakingas už:

Kasdienio valymo paslaugų Regione metinės ir mėnesinės veiklos ir resursų planavimą;
Regiono finansinių ir kokybinių rezultatų pasiekimo užtikrinimą;
Efektyvų vadovavimą vadybos komandai, jos formavimą motyvavimą, ugdymą, sudėtingų situacijų valdymą;
Verslo santykių vystymą ir bendravimą su užsakovais, konfliktinių situacijų sprendimą.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas verslo vadybos ar administravimo srityje - vertinama kaip privalumas;
Sėkminga vadovaujančio darbo patirtis paslaugų teikimo verslui (B2B) sektoriuje;
Stiprūs lyderystės įgūdžiai, gebėjimas motyvuoti komandą;
Stipri orientacija į rezultatą, iniciatyvumas, veiklumas
Puikūs darbo įgūdžiai MS office programų paketu;
Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija) (būtinai);

Mes jums siūlome

Įdomų ir dinamišką darbą patikimoje organizacijoje;
Draugišką ir palaikančią profesionalų komandą;
Galimybę savarankiškai veikti, valdyti Regioną ir priimti sprendimus;
Erdvę panaudoti savo sukauptas žinias bei kompetencijas ir išnaudoti turimą potencialą.

Konkurencingą atlyginimą;
Priedus pagal motyvacinę sistemą;
Tarnybinį automobilį;
Papildomų naudų paketą.

Atsiųskite savo CV ir/ar motyvacinį laišką ir susitikime aptarti plačiau!

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas
bazinis darbo užmokestis - derybų objektas

UAB „BSS grupė“ – profesionalias patalpų valymo ir teritorijos priežiūros paslaugas teikianti kompanija. Savo klientams esame laiką ir pinigus taupantis verslo partneris, o darbuotojams - patikimas ir socialiai atsakingas darbdavys, nuo 2009 metų sukūręs virš 850 darbo vietų žmonėms su negalia.
Siekdami suteikti išskirtinės kokybės paslaugą, rūpinamės ir investuojame į savo darbuotojų tobulėjimą, tad nuolat organizuojame mokymus bei profesinio lavinimo kursus. Savo veikloje BSS grupė vadovaujasi įdiegtomis ISO9001 kokybės vadybos, ISO aplinkos vadybos bei OHSAS darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistemomis.
informacija apie UAB „BSS grupė“
867
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2018 m.