Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Genys“

Šaldymo ir kondicionavimo įrangos pardavėjas

700-1100 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Genys“

Darbo pobūdis

  • Darbo laikas 9.00-14.00;
  • Nepilna darbo diena- 25 valandų darbo savaitė;
  • Prekyba šaldymo, kondicionavimo sistemų dalimis;
  • Klientų konsultavimas, aptarnavimas, užsakymų priėmimas, prekių likučių sekimas ir užsakymas;
  • Detalių ir medžiagų serviso technikams ir į prekybos salę užsakymas;
  • Prekių ir medžiagų perkėlimas buhalterinėje programoje į serviso technikų sandėlius ir prekių bei medžiagų išdavimas;
  • Prekių ir medžiagų išlaidavimas;
  • Naujų klientų paieška.

Reikalavimai darbuotojui

  • Geri darbo su kompiuteriu įgūdžiai;
  • Anglų, rusų kalbų pagrindai;
  • Geri bendravimo įgūdžiai;
  • Kruopštumas, komunikabilumas, paslaugumas; atsakingumas, iniciatyvumas.

Privalumai:

  • Darbo patirtis pardavimų srityje;
  • Darbas su buhalterine programa Euroskaita;
  • Vairuotojo pažymėjimas - B kategorija;
  • Darbas su kasos aparatu.

Įmonė siūlo

  • Stabilų ir laiku mokamą atlyginimą;
  • Priedus, priklausančius nuo prekių pardavimų;
  • Socialines garantijas.

Atlyginimas

700-1100 €/mėn. į rankas
UAB „Genys“

UAB „Genys“

UAB "Genys" - įkurta 1990 metais. Pagrindinė įmonės būstinė yra Kaune, tačiau per eilę metų bendrovė įkūrė savo atstovybes Klaipėdoje ir Vilniuje.
Šiauliuose, Utenoje, Vilniuje ir Alytuje, Panevėžyje yra budintys serviso tarnybos ekipažai.
Šiandien UAB "Genys" yra atestuota įmonė, sukaupusi didelę šaldymo sistemų projektavimo, diegimo ir rekonstravimo darbų patirtį.
informacija apie UAB „Genys“
2308 €
Vid. atlyginimas bruto
(51% didesnis už LT vidurkį)
97
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1800 €
25% uždirba 1800-2457 €
25% uždirba 2457-2783 €
25% uždirba nuo 2783 €