Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „DAYTON“

ŠALDYMO IR PREKYBINĖS ĮRANGOS SERVISO INŽINIERIUS (-Ė)

Nuo 1500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „DAYTON“

Darbo pobūdis

  • Mokėti kokybiškai ir savalaikiai atlikti įrenginių montavimą, remontą, profilaktinę priežiūrą;
  • Gebėti individualiai organizuoti serviso, montavimo darbus;
  • Tikrinti naudojamų įrenginių, mechanizmų ir įtaisų techninį stovį;
  • Organizuoti darbus prižiūrimuose objektuose.

Reikalavimai darbuotojui

  • Ieškome kandidato galinčio prižiūrėti, remontuoti autonominius šaldymo baldus bei šaldymo įrangą;
  • Geras elektros / elektronikos darbo principų išmanymas;
  • Galiojantis vairuotojo pažymėjimas;
  • Savarankiškumas, orientacija į rezultatą, kruopštumas, pareigingumas;
  • Būtina patirtis;
  • Būtinas anglų kalbos supratimas.

Mes Jums siūlome

  • Visas socialines garantijas;
  • Darbą tarptautinėje besiplečiančioje įmonėje;
  • Patrauklų, nuo darbo rezultatų priklausantį atlyginimą;
  • Suteikiame transportą ir darbo įrankius.

Atlyginimas

Nuo 1500 €/mėn. į rankas

Dayton - tarptautinė kompanija, veiklą vykdanti 4 šalyse, Lietuvoje turinti 120 darbuotojų. Įmonė yra pirmaujantis tiekėjas mažmeninei prekybai, maisto pramonei, greito maisto tinklams ir HoReCa, teikianti didelį dėmesį individualiems pilno paslaugų paketo sprendimams: technologinė ir prekybinė įranga, nerūdijančio plieno baldų gaminiai, turinti platų techninio aptarnavimo tinklą.
informacija apie UAB „DAYTON“
2610 €
Vid. atlyginimas bruto
(71% didesnis už LT vidurkį)
107
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1911 €
25% uždirba 1911-2414 €
25% uždirba 2414-2946 €
25% uždirba nuo 2946 €