Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Yglė pastatų valdymas“

ŠVOK vyr. inžinierius/grupės vadovas

900-1400 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Yglė pastatų valdymas“

Darbo pobūdis

Vėdinimo ir šaldymo įrangos techninė priežiūra, remontas, atnaujinimas ir modernizacija;
Defektinių aktų ruošimas TAISYKLINGA lietuvių kalba;
Sąmatų techninės dalies ruošimas, korektiškai įvertinant medžiagų/įrenginių kiekius bei reikalingas darbo laiko sąnaudas;
Reagavimas į gedimus ir jų lokalizavimas;
Techninės dokumentacijos pildymas ir kontrolė;
Domėjimasis techninės srities naujovėmis ir norminiais dokumentų pakeitimais;
Priskirtos komandos koordinavimas (2-3 šios srities specialistai).

Reikalavimai

Techninis išsilavinimas (elektros, dujų, šilumos, vėdinimo, šaldymo, vandentiekio ir nuotekų ar silpnų srovių srityse);
Gebėjimas savarankiškai planuoti, organizuoti ir vykdyti darbus;
Atsakingumas, komunikabilumas ir veržlumas;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
Kompiuterinis raštingumas.
PRIVALUMAI
Darbo patirtis pastatų inžinerinių sistemų srityje;
Kvalifikaciniai pažymėjimai.

Įmonė siūlo

Profesinės kompetencijos ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
Atsakingą ir įdomų darbą draugiškoje komandoje;
Darbuotojų draudimą nuo nelaimingų atsitikimų;
Visas darbui reikalingas priemones;
Įmonės automobilį.

Atlyginimas

900-1400 €/mėn. į rankas

„Yglė pastatų valdymas“ – bendrovė, teikianti inžinerinių sistemų techninės priežiūros ir administravimo paslaugas verslo klientams visoje Lietuvoje.
Mūsų vizija – tapti viena iš pirmaujančių ir greičiausiai augančių pastatų inžinerinių sistemų priežiūros bei energetinių resursų valdymo bendrove Lietuvoje.
Mes nusiteikę ambicingai, o tu? Jei esi atkakli ir savarankiška asmenybė, kviečiame augti kartu su mumis!
informacija apie UAB „Yglė pastatų valdymas“
1183 €
Vid. atlyginimas bruto
2-3 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 412 €
25% uždirba 412-865 €
25% uždirba 865-1800 €
25% uždirba nuo 1800 €