ICECO įmonių grupė

ŠALDYMO ĮRENGIMŲ MECHANIKAS (-Ė)

Nuo 850 €/mėn. Į rankas
Marijampolė, Vilkaviškis, Kalvarija - ICECO įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • Šaldymo įrengimų priežiūra ir eksploatacija;
  • Šaldymo procesų valdymas bei kontrolė;
  • Savalaikis gedimų šalinimo užtikrinimas;
  • Darbo vieta - Marijampolėje.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis arba aukštesnysis techninis išsilavinimas;
  • Patirtis šaldymo įrangos eksploatavimo srityje;
  • Kompiuterinio raštingumo įgūdžiai;
  • Anglų ir rusų kalbų žinios būtų privalumas;
  • Orientacija į rezultatą ir problemų sprendimą.

Įmonė siūlo

  • Dinamišką ir atsakingą darbą sėkmingai veikiančioje
įmonių grupėje;
  • Puikias sąlygas dirbti profesionaliame kolektyve;
  • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visą parą;
  • Galimybę realizuoti savo idėjas bei tobulinti savo
asmenines kompetencijas.

Konfidencialumą garantuojame.
Apie atrankos rezultatus informuosime tik atrinktus kandidatus.

Atlyginimas

Nuo 850 €/mėn. į rankas

ICECO įmonių grupė – tai drąsi, veržli ir dinamiška maisto gamybos ir platinimo įmonė. Daugiau nei 500 darbuotojų turinti, tris veiklos dešimtmečius skaičiuojanti įmonių grupė geriausiai žinoma dėl žuvies ir ledų produkcijos pažymėtos prekės ženklais „Zigmas“ ir „AURUM“. Įmonė eksportuoja apie 70% savo produkcijos į Vokietiją, JAV, Belgiją, Jungtinę Karalystę ir kitas pasaulio šalis. Esame socialiai atsakinga įmonių grupė: teikiame paramą labdaros organizacijoms, švietimo įstaigoms, remiame kultūros bei sporto renginius.