Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Prezo grupė“

Maisto gamybos darbuotojas

1000-1400 €/mėn. Į rankas
Kaunas, Prienai, Jonava - UAB „Prezo grupė“

Darbo pobūdis

Darbas atliekamas ir rankiniu būdu (gaminių nurinkimas), ir prie įrengimų (maišyklių, ar/ir tešlos kočiojimo ir formavimo įrengimų, ar/ir linijos) miltinių maisto pusgaminių gamybos ceche.

Reikalavimai darbuotojui

Pageidautina patirtis maisto (ir/ar konditerijos gaminių) gamybos, viešojo maitinimo sektoriuje.
Noras mokytis ir tobulėti.
Darbštumas, aktyvumas.
Atsakingumas.
Tempas, greita orientacija.
Gebėjimas dirbti komandoje

Įmonė siūlo

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms
Šiuolaikiškas darbo sąlygas.
Konkurencingą darbo užmokestį nuo 1000 eur ,,į rankas '' (su perspektyva ir realia galimybe - didėti).
Lankstų darbo grafiką (slenkančio pobūdžio).
Įdomų dinamišką darbą, ir galimybę tobulėti.
Puikius ,,mokytojus''.
Sveiką psichosocialinę atmosferą darbo kolektyve.

Atlyginimas

1000-1400 €/mėn. į rankas
Atlyginimui įtakos turi gamybos rezultatai (kokybiškos produkcijos kiekis/įvykdomos normos, darbo valandos ir pan.).

UAB PREZO (PREZO GRUPĖ) - stabili ir sėkmingai daugelį metų veikianti įmonė, vykdo miltinių ir šviežių konditerijos produktų/gaminių gamybą. Įmonėje formuojami miltiniai maisto pusgaminiai, ir kepami įvairiausi konditerijos gaminiai, tiekiami pirkėjams į daugelį Lietuvos miestų. PREZO gaminių natūralumas ir kokybė, į kuriuos sudėta įmonės darbuotojų meilė ir švelnumas, siekia suteikti ne tik jaukumo ir šilumos jausmą, bet ir atneštų nuoširdų džiaugsmą.
informacija apie UAB „Prezo grupė“
1676 €
Vid. atlyginimas bruto
(10% didesnis už LT vidurkį)
88
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1302 €
25% uždirba 1302-1580 €
25% uždirba 1580-1925 €
25% uždirba nuo 1925 €